Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPS4XONE
Okładka Assassin's Creed: Unity - Dead Kings (PC)

Assassin's Creed: Unity - Martwi królowie

Assassin's Creed: Unity - Dead Kings

Pierwszy z dodatków DLC do gry Assassin’s Creed: Unity, wydany w ramach tzw. przepustki sezonowej. Jego akcja toczy się tuż po wydarzeniach ukazanych w grze podstawowej i przenosi graczy z ulic Paryża prosto w mroczne katakumby Saint-Denis.

To jest dodatek do gry Assassin's Creed: Unity.

Przygodowe | TPP | science fiction | skradanki | historyczne | przygodowe gry akcji | XVIII wiek

Okładka Assassin's Creed: Unity - Dead Kings (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

data premiery gry:

13sty2015

PC XONE

14sty2015

PS4

Dead Kings stanowi pierwszy duży dodatek do przygodowej gry akcji zatytułowanej Assassin’s Creed: Unity, objęty przepustką sezonową. Za jego stworzenie odpowiada studio Ubisoft Montpellier.

Wydarzenia w Dead Kings rozgrywają się po właściwej fabule gry. Arno opuszcza Paryż i udaje się do położonego niedaleko francuskiej stolicy miasteczka Saint-Denis. Tutaj zamiast upragnionego odpoczynku znajduje kolejną intrygę i zostaje w nią wplątany. Ma ona związek głównie z frakcją łupieżców (ang. Raider), desekrujących katakumby pod miastem, w których znajdują się krypty wielu zmarłych francuskich monarchów. Mamy tu do czynienia z wyjątkowo mroczną produkcją – odnosi się to zarówno do odwiedzanych lokacji, jak i opowiadanej historii.

Dead Kings oddaje do dyspozycji graczy zarówno pokaźną w rozmiarach powierzchniową część Saint-Denis, jak i wspomniane rozległe podziemia. Sporo czasu spędzamy, przemierzając ciągnącą się daleko w głąb ziemi nekropolię z latarnią w dłoni, odpędzając się od dzikich stworzeń zamieszkujących mrok i rozwiązując zagadki, mające zbliżyć nas do odkrycia tajemnic spowijających miasteczko. Co więcej, Arno ma do dyspozycji nową broń – Guillotine Gun – którą w pewnym uproszczeniu można nazwać XVIII-wiecznym granatnikiem skrzyżowanym z toporem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena gry 8,3 / 10 na podstawie 930 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8,4 / 10 na podstawie 129 głosów czytelników.

Gry podobne do Assassin's Creed: Unity - Martwi królowie

Klasyfikacja PEGI Assassin's Creed: Unity - Martwi królowie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Assassin's Creed: Unity - Martwi królowie

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB Geforce GTX 780/Radeon R9 290X lub lepsza, Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/3 GB Radeon HD 7970 lub lepsza, Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

Assassin's Creed: Unity - Dead Kings dostępny za darmo
Assassin's Creed: Unity - Dead Kings dostępny za darmo

wiadomość13 stycznia 2015

Dodatek Dead Kings do gry Assassin's Creed: Unity od dziś ma być dostępny do pobrania za darmo w wersji na PC i Xboksa One, a jutro trafi także na PlayStation 4. W związku z premierą pierwszego DLC, studio Ubisoft opublikowało zwiastun z rozgrywką.

Dodatek Dead Kings do Assassin's Creed: Unity ukaże się 13 stycznia
Dodatek Dead Kings do Assassin's Creed: Unity ukaże się 13 stycznia

wiadomość7 stycznia 2015

Pierwszy dodatek typu DLC do najnowszej odsłony serii Assassin's Creed, Unity, zostanie udostępniony 13 stycznia. W ramach rekompensaty za nie do końca udany technicznie produkt, owo rozszerzenie będzie darmowe dla wszystkich graczy.

Assassin’s Creed: Unity – darmowe DLC Dead Kings rekompensatą za błędy
Assassin’s Creed: Unity – darmowe DLC Dead Kings rekompensatą za błędy

wiadomość26 listopada 2014

Firma Ubisoft postanowiła zrehabilitować się za wypuszczenie na rynek Assassin’s Creed: Unity z zatrważającą liczbą błędów, oferując posiadaczom gry za darmo dodatek Dead Kings. DLC miało być pierwotnie częścią przepustki sezonowej, więc w ramach rekompensaty jej nabywcy dostaną za darmo jedną grę (do wyboru są m.in. Far Cry 4, The Crew i Watch_Dogs).

Assassin’s Creed Chronicles: China zapowiedziane
Assassin’s Creed Chronicles: China zapowiedziane

wiadomość22 września 2014

Firma Ubisoft ujawniła zawartość przepustki sezonowej do gry Assassin's Creed: Unity. Oprócz standardowego rozszerzenia fabularnego, w przyszłym roku otrzymamy także grę Assassin’s Creed Chronicles: China.

PC
PS4
XONE