Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2011, 20:15

autor: Łukasz "Łukasz Malik" Malik

Anomaly: Warzone Earth - premiera i konkurs obrazkowy

Na Steamie pojawiła się właśnie pecetowa wersja Anomaly: Warzone Earth. Gra 11 bit studios w polskiej, kinowej wersji kosztuje 8,99 euro (ok. 36 zł).

Na Steamie pojawiła się właśnie pecetowa wersja Anomaly: Warzone Earth. Gra 11 bit studios w polskiej, kinowej wersji kosztuje 8,99 euro (ok. 36 zł). Tytuł dostępny jest także dla posiadaczy platform firmy Apple (Mac, iPhone, iPad).

  1. Anomaly: Warzone Earth w serwisie Steam

Anomaly wyraźnie przypadło do gustu naszemu recenzentowi, w opublikowanym dzisiaj tekście fsm pisze:

„Wiele uroku Anomaly leży w konstrukcji samych misji. (…) Gdy myślimy, że już nic więcej nas nie czeka, okazuje się, że autorzy przygotowali jeszcze jedną niespodziankę. A dalej jeszcze jedną. Generalnie, im głębiej włazimy w ten las, tym robi się ciekawiej. (…) Grafika jest bardzo ładna, są efektowne eksplozje, mamy śliczne oświetlenie mapy, szczegółowe otoczenie... Aż chciałoby się móc to wszystko obejrzeć w jakiś zbliżeniu.”

  1. recenzja Anomaly: Warzone Earth

Weekendowy konkurs z Anomaly

Wraz z 11 bit studios przygotowaliśmy dla Was także konkurs, do wygrania 5 kluczy do pełnej wersji gry. Do końca weekendu (niedziela godzina 23:59) w komentarzu pod tym newsem opublikujcie przygotowany przez siebie fotomontaż, który przedstawia inwazję kosmitów na jedno z polskich miast. Zwycięzców ogłosimy w najbliższy poniedziałek.