Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2019, 15:40

autor: AlexB

Aktualizacje do RAGE 2 i Dauntless, Resident Evil 5 i 6 na Switcha i inne wieści

Dziś piszemy o nowych sterownikach graficznych od AMD, aktualizacjach do Dauntless i Rage 2, Resident Evil 5 i Resident Evil 6 zmierzających na Nintendo Switch oraz fabularnym DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.7.2

AMD jest już gotowe na testy Gears 5. - Aktualizacje do RAGE 2 i Dauntless, Resident Evil 5 i 6 na Switcha i inne wieści - wiadomość - 2019-07-17
AMD jest już gotowe na testy Gears 5.

Już w najbliższy piątek wystartują techniczne testy Gears 5. Przygotowują się do nich nie tylko gracze, ale również firmy produkujące karty grafiki, w tym AMD. „Czerwoni” wypuścili nową wersję sterowników do swoich produktów, noszącą sygnaturę 19.7.2. Ich główną funkcją jest dodanie wsparcia dla najnowszej odsłony popularnego cyklu strzelanek TPP, ale wprowadzają one również kilka istotnych poprawek. Eliminują one między innymi błędy z nieprawidłowym wyświetlaniem tekstur w Star Wars: Battlefront II i modeli przeciwników w Doomie, mylącymi danymi wyświetlanymi przez Radeon WattMan podczas używania funkcji automatycznego dostrajania czy migotaniem przy uruchamianiu funkcji SteamVR na kartach z serii AMD Radeon RX 5700. Pełną zawartość sterowników, wraz z listą znanych problemów oraz linkami do ściągnięcia, znajdziecie w tym miejscu.

Aktualizacja Fortune & Glory do gry Dauntless

Lady Luck to niezwykle ważna postać nowej aktualizacji do Dauntless. - Aktualizacje do RAGE 2 i Dauntless, Resident Evil 5 i 6 na Switcha i inne wieści - wiadomość - 2019-07-17
Lady Luck to niezwykle ważna postać nowej aktualizacji do Dauntless.

Dauntless, czyli darmowe sieciowe RPG akcji w stylu serii Monster Hunter, otrzymało nową aktualizację, oznaczoną numerem 0.9.0. Została ona nazwana Fortune & Glory i jej główną atrakcją są tzw. Próby, zlecane przez enigmatyczną Lady Luck. W ich ramach można zmierzyć się ze zmodyfikowanymi Behemothami i nowymi wyzwaniami środowiskowymi. W trakcie zabawy musicie uważać nie tylko na potwory, ale również uciekający czas. Gra zmierzy, jak szybko ukończycie daną Próbę. Jeśli pójdzie Wam wyjątkowo dobrze, to macie szansę na zapisanie się na Ścianie Mistrzów.

Próby zostały podzielone na dwa poziomy trudności – Normal oraz Dauntless. Za ukończenie tych pierwszych otrzymacie tzw. Steel Marki, a tych drugich Golden Marki. Obie waluty można wydawać na specjalne przedmioty oraz ataki w sklepie Lady Luck.

Ponadto najnowszy patch eliminuje szereg mniej lub bardziej irytujących błędów. Ich pełen spis, wraz z listą znanych problemów, znajdziecie w tym miejscu.

Wraz z aktualizacją Fortune & Glory wystartował również nowy sezon w Dauntless, noszący nazwę High Skies. W jego skład wejdą dwa Hunt Passy z interesującą zawartością. Pierwszy z nich skupia się na piratach z floty Lady Luck. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na jego temat, wejdźcie na tę stronę.

Na koniec warto wspomnieć, że twórcy pochwalili się, iż Dauntless ma już 12 milionów graczy (via Blue's News). Do końca roku liczba ta powinna jeszcze wzrosnąć, gdyż dzieło studia Phoenix Labs zmierza na konsolę Nintendo Switch.

Aktualizacja do RAGE 2 doda trzy tryby rozgrywki

25 lipca kolejną aktualizację otrzyma RAGE 2 od Avalanche Studios i id Software. Doda ona do tej pierwszoosobowej strzelanki FPP z otwartym światem trzy nowe tryby zabawy – Nową Grę +, Ironman oraz poziom trudności Ultra-Nightmare. Nie zabraknie też innych nowości, między innymi latarki, oraz licznych poprawek. Osoby, które już ukończyły tytuł, będą zatem miały doskonałą okazję, by do niego powrócić.

Resident Evil 5 i Resident Evil 6 zmierzają na Nintendo Switch

Firma Capcom przygotowała prezent z okazji tegorocznego Halloween dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. 29 października na tej konsoli zadebiutują dwie starsze odsłony kultowej serii survival horrorów - Resident Evil 5 i Resident Evil 6. Zostaną one udostępnione w Nintendo eShop wraz ze wszystkimi DLC. Każda z nich będzie kosztowała 29,99 dolarów (około 114 złotych). Ponadto w Ameryce ukaże się pudełkowe wydanie zawierające trzy produkcje z cyklu Resident Evil – 4, 5, oraz 6. Wyceniono je na 59,99 dolarów (około 228 złotych).

Pierwsze fabularne DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown

Firma Bandai Namco wypuściła teaser pierwszego fabularnego (a czwartego w ogóle) DLC do Ace Combat 7: Skies Unknown. Operation Sighthound, gdyż tak nazywa się ten dodatek, zadebiutuje jesienią tego roku. Co ciekawe, jak możemy dowiedzieć się z opublikowanego materiału promocyjnego, jego akcja będzie toczyła się nie po, nie przed, a między wydarzeniami znanymi z podstawowej kampanii, a konkretnie po misji numer 13.

Ace Combat 7: Skies Unkown doczeka się jeszcze dwóch fabularnych DLC. Szczegóły na ich temat nie są na razie znane.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Total War: Three Kingdoms
 2. Summer Catchers
 3. Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy
 4. Tropico 6
 5. Paper Beast
 6. ElectriX: Electro Mechanic
 7. Black Book
 8. Project Sakura Wars
 9. Kill la Kill: IF
 10. Crown Trick
 11. OVIVO
 12. Metropolisim

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Field of Glory: Empires zwiastun #1
 2. Turok: Escape from Lost Valley zwiastun #1
 3. The Ninja Saviors: Return of the Warriors zwiastun #1
 4. The Executioner zwiastun #1
 5. OVIVO zwiastun #1
 6. Story of Seasons: Friends of Mineral Town zwiastun #1
 7. Mushrooms: Forest Walker zwiastun #1
 8. Jet Kave Adventure zwiastun #1
 9. I'm Hungry zwiastun #1
 10. Her Majesty's Ship zwiastun #1
 11. CastleStorm 2 E3 2019 trailer