Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2019, 12:34

Zwiastun PUBG stawia na fabułę i zapowiada 4. sezon

Otrzymaliśmy zwiastun zapowiadający czwarty sezon w Playerunknown’s Battlegrounds. Oprócz tego twórcy podzielili się informacjami na temat nadchodzących zmian.

Nowy sezon w PUBG rozpocznie się już za tydzień. - Zwiastun PUBG stawia na fabułę i zapowiada 4. sezon - wiadomość - 2019-07-17
Nowy sezon w PUBG rozpocznie się już za tydzień.

Ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że do Playerunknown’s Battlegrounds zmierza sporo nowości. Zapowiedziano m.in. odświeżony wygląd mapy Erangel oraz zmiany w mechanice rozgrywki. Dokładne informacje na ten temat możecie znaleźć tutaj. Dzisiaj czwarty sezon doczekał się również nowego zwiastuna, który wprowadza do gry ciekawy element fabularny.

Na trailerze poznajemy krótką historię chłopca, który zamieszkiwał Erangel w 1965 roku. Doszło tam do tragedii, w skutek której bohater został jedynym ocalałym. Dowiadujemy się również, że obecnie to on stoi za organizowaniem walk na polach, które niegdyś były jego domem. Cały zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Oprócz tego twórcy podzielili się sporą dawką informacji na temat zbliżającego się sezonu. Zmiany dotyczą przede wszystkim wcześniej wspomnianej mapy Erangel, która doczekała się odświeżonej wersji. Poza tym dowiedzieliśmy się, co zaoferuje nowa przepustka sezonowa, a będą to między innymi misje w trybie kooperacji, które pozwolą na wspólne wykonywanie zadań wraz ze znajomymi.

Niebieska strefa doczeka się drobnych usprawnień na mapie Erangel, a system dobierania przeciwników ma teraz działać lepiej. Drobną metamorfozę przejdą również interfejsy w grze m.in. kustomizacji postaci, sklepu czy statystyk broni. Z pełną listą najważniejszych zmian możecie zapoznać się tutaj. Sezon czwarty jest już dostępny na serwerach testowych, a oficjalną premierę będzie mieć 24 lipca na PC oraz pod koniec lata na konsolach.