Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Quake Live

Quake Live porzuca model free-to-play i przechodzi w całości na Steama

Meehow, 28 października 2015, 13:55

Quake Live zintegrowało się w pełni z platformą Steam i jest od teraz dostępne wyłącznie z jej poziomu. Zmianie tej towarzyszy niezapowiedziane porzucenie modelu free-to-play. Gra aktualnie kosztuje 9,99 euro.

Quake Live debiutuje na Steamie

Ender, 17 września 2014, 19:40

Sieciowy shooter Quake Live, oparty na pierwszych odsłonach legendarnej serii Quake, debiutuje dziś w serwisie Steam. Gra działa w modelu free-to-play, oferując 100 różnorodnych aren, klasyczny arsenał broni oraz liczne warianty rozgrywki.

Quake Live porzuciło środowisko przeglądarek internetowych

Góral, 11 stycznia 2014, 16:06

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Quake Live otrzymało stosownego klienta gry, opuszczając tym środowisko przeglądarek internetowych. Zmiana ta nie wpływa na inne aspekty produkcji, w tym na jej model biznesowy - w dalszym ciągu jest to tytuł free-to-play.

Wieści ze świata (Dead Rising 3, Quake Live, Assassin's Creed IV) 19/12/13

Sarge, 19 grudnia 2013, 14:55

Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu wydania dodatku DLC do Dead Rising, premierze rozszerzenia Freedom Cry do pecetowej edycji Assassin's Creed IV: Black Flag, a także udostępnieniu samodzielnej wersji gry Quake Live. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Quake Live, RIFT) 8/11/13

Sarge, 8 listopada 2013, 11:35

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w strzelaninie Call of Duty: Ghosts, samodzielnej wersji gry Quake Live, rosnącej popularności RIFT, a także premierze dodatku Age of Empires II HD: The Forgotten. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

DreamHack Winter 2012 – trzecie miejsca Polaków w turniejach StarCraft II i Quake Live

Aver, 25 listopada 2012, 11:15

Wczoraj zakończyła się impreza DreamHack Winter 2012, podczas której zorganizowano osiem turniejów w różnorakie tytuły e-sportowe. W dwóch przypadkach Polacy zajęli trzecie miejsce, ex aequo z przedstawicielami innych krajów – Artur „Nerchio” Bloch w StarCrafta II oraz Maciej „av3k” Krzykowski w Quake Live.

E-sport - finały niemieckiego ESL Pro Series XVII

nqr, 7 grudnia 2010, 11:06

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia na scenie sportów elektronicznych były weekendowe finały niemieckiego ESL Pro Series XVII. Zawodnicy z różnych krajów rywalizowali w siedmiu różnych grach, ale zdecydowanie najważniejsze były rozgrywki w Counter-Strike, Quake Live oraz FIFA 10.

Wieści ze świata (Killzone 3, Warhammer Online, R.U.S.E.) 18/11/10

Jiker, 18 listopada 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do R.U.S.E., Quake Live i Warhammer Online, wznowieniu klasycznej strzelaniny Yars’ Revenge, premierze Alien Breed 3: Descent, rozszerzeniu dostępu do bety Killzone 3, a także rychłym debiucie platformy do odbioru usługi OnLive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10

Jiker, 27 października 2010, 12:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Elemental: War of Magic, premierach gier w Stanach Zjednoczonych, końcu prac nad pierwszą łatką do F1 2010, a także darmowym dodatku dla subskrybentów Quake Live. Zapraszamy do lektury.

E-Sport: Wielka Gala Cybersport zbliża się wielkimi krokami

Maciej Śliwiński, 12 października 2010, 12:16

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego weekendu były z pewnością amerykańskie finały piątego sezonu Intel Extreme Masters, stanowiące przy okazji kwalifikacje do światowych finałów zaplanowanych na początek przyszłego roku. Przez trzy dni mogliśmy oglądać zmagania najlepszych graczy Quake Live, Counter Strike 1.6 i StarCrafta II.

Subskrypcja Quake Live za darmo przez najbliższy tydzień

Sarge, 18 września 2010, 10:50

Jak wiadomo, na początku sierpnia sieciowa strzelanina Quake Live została „wzbogacona” o systemy płatności, wykorzystujące wszystkie oferowane opcje gry. Podstawowe funkcje wprawdzie pozostały darmowe, ale nie pozwalają nam na zbyt wiele. Twórcy chcąc zachęcić graczy do skorzystania z subskrypcji postanowili przez najbliższe dni zaoferować wszystkie jej atuty bez konieczności uiszczania opłaty.

Wieści ze świata (Quake Live, Interplay, Alien Breed Impact) 2/09/10

Jiker, 2 września 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Alien Breed Impact debiutującym na PS3, zwolnieniach w LucasArts, aktualizacji Quake Live, ograniczeniach Kinect, powrocie Interplay do roli wydawcy, a także tajemniczej produkcji firmy SEGA. Zapraszamy do lektury.

Zakończona faza beta testów Quake Live i wprowadzenie płatności do gry

Sarge, 7 sierpnia 2010, 11:30

Faza beta testów sieciowej strzelaniny Quake Live dostępnej w zwykłej przeglądarce internetowej została właśnie zakończona. Przez ostatnie półtora roku gra była dostępna zupełnie za darmo, ale teraz jej twórcy postanowili wprowadzić systemy płatności, które pozwolą nam wykorzystać wszystkie oferowane możliwości.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, Lost Planet 2, Marvel vs Capcom 3) 29/07/10

Jiker, 29 lipca 2010, 13:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowy dodatku do Lost Planet 2, turniejach na QuakeCon 2010, problemach firmy Playlogic, przenośnej wersji Call of Duty: Black Ops, skasowaniu Metalocalypse, a także wrześniowym wyłączeniu serwerów gry Exteel. Zapraszamy do lektury.

E-Sport: av3k wicemistrzem świata, dobre występy Polaków w Paryżu

Maciej Śliwiński, 5 lipca 2010, 10:37

Mimo wielkich problemów z podróżą do Francji, Polska reprezentacja zanotowała bardzo dobry występ w zakończonych wczoraj Mistrzostwach Świata Electronic Sports World Cup. Największy sukces odniósł Maciej ‘av3k’ Krzykowski, zdobywając srebrny medal w turnieju Quake Live.

W co pograć za darmo - część 6 (Volvo, Quake Live, Trilby, Puddle, JamLegend)

Thorwalian, 22 czerwca 2010, 11:02

Targi E3 już za nami. Czas oczekiwania na szumnie zapowiedziane megaprodukcji proponujemy spędzić przy wprawdzie nieco mniejszych, ale za to już dostępnych i oczywiście darmowych grach. W tym tygodniu gramy w wyścigi twórców RACE (Volvo: The Game), przeglądarkowego Quake’a (Quake Live), skradankę w stylu retro (Trilby: The Art of Theft), nowatorską grę logiczną (Puddle) oraz pozycję muzyczną (JamLegend).

E-Sport: Szwecja gromi Polskę, av3k walczy dziś o finał DreamHacka

Maciej Śliwiński, 21 czerwca 2010, 09:11

Poprzedni tydzień na scenie sportów elektronicznych to przede wszystkim DreamHack Summer, największy LAN w Europie, rozgrywany regularnie w Szwecji. Zapowiedziano również start oficjalnych Mistrzostw Polski w Need for Speed Shift.

Duża aktualizacja Quake Live

Hed, 3 maja 2010, 12:31

W ostatnich dniach Quake Live, czyli darmowa strzelanka sieciowa oparta na grze id Software (Quake III Arena), doczekała się wartej odnotowania aktualizacji. Łatka oczywiście usunęła wiele pomniejszych błędów oraz dodała kilka ciekawych funkcji, dotyczących między innymi systemu Start a Match, który będzie testowany w najbliższych tygodniach.

E-Sport: Polak trzecim graczem Quake Live na świecie

Maciej Śliwiński, 8 marca 2010, 10:00

Maciej ‘av3k’ Krzykowski brązowym medalistą mistrzostw świata Intel Extreme Masters! Turniej Counter Strike 1.6 sensacyjnie wygrała ukraińska formacja Natus Vincere. W sobotę zakończyła się jedna z najważniejszych imprez dla graczy w tym roku.

Pierwsze urodziny darmowego Quake Live

Hed, 25 lutego 2010, 09:20

Quake Live, czyli przeglądarkowa wersja jednej z popularniejszych sieciowych strzelanek (Quake III: Arena), funkcjonuje na rynku już od roku. Z tej okazji twórcy z id Software przygotowali specjalne atrakcje dla graczy. Wszyscy uczestnicy, którzy zagrają w produkcję przez następne kilka dni otrzymają specjalne odznaczenie (Year One) oraz wypróbują jedną nową mapę.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Quake Live, Star Trek Online) 22/12/09

Jiker, 22 grudnia 2009, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: świąteczna aktualizacja Quake Live, zapowiedź dema pierwszego MMO od NASA, Leonard Nimoy w Star Trek Online, lista Osiągnięć w Mass Effect 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Quake Live, Dante's Inferno) 10/12/09

Jiker, 10 grudnia 2009, 13:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ścieżki dźwiękowe do Dragon Age: Origins i Zeno Clash, aktualizacja Cities XL, opóźnienie premiery filmu Resident Evil: Afterlife i inne. Zapraszamy do lektury.

E-Sport: Złoto dla Polaka na DreamHacku, wraca ESWC!

Maciej Śliwiński, 30 listopada 2009, 10:57

Kolejny wielki turniej przyniósł następny złoty medal dla Polski. Tym razem ze szwedzkiego DreamHacka do kraju w glorii chwały wraca Maciej ‘av3k’ Krzykowski, który zwyciężył w bardzo mocno obsadzonym turnieju Quake Live. Nieźle w Szwecji zaprezentowali się również zawodnicy D-Link PGS w zawodach Counter Strike 1.6.

Prezes id Software o Rage i subskrypcjach w Quake Live

Maciej Śliwiński, 19 sierpnia 2009, 12:40

Serwis Shacknews opublikował ciekawy wywiad z jednym z prezesów id Software, w którym poruszono wiele ciekawych kwestii związanych z produkcjami tej kultowej firmy. Todd Hollenshead podzielił się informacjami dotyczącymi między innymi Rage, płatnych subskrypcji w Quake Live oraz długoterminowych planów firmy.

QuakeCon w obiektywie - najciekawsze galerie

Maciej Śliwiński, 16 sierpnia 2009, 12:30

W Grapevine w Teksasie kończy się dziś QuakeCon 2009, największe święto fanów id Software, serii Quake oraz kilkudniowych imprez związanych z graniem w rozmaite shootery. Aby poczuć klimat tego wydarzenia warto przeglądnąć dostępne w sieci galerie.