Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2013, 14:55

autor: Marcin Skierski

Wieści ze świata (Dead Rising 3, Quake Live, Assassin's Creed IV) 19/12/13

Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu wydania dodatku DLC do Dead Rising, premierze rozszerzenia Freedom Cry do pecetowej edycji Assassin's Creed IV: Black Flag, a także udostępnieniu samodzielnej wersji gry Quake Live. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shadow Warrior

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Shadow Warrior. Dzieło studia Flying Wild Hog możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 6,24 euro (ok. 26 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Dead Rising 3

Firma Capcom ogłosiła, że data premiery dodatku DLC Operation Broken Eagle do gry Dead Rising 3 została przesunięta na 21 stycznia 2014 roku. Rozszerzenie wprowadzi nowe bronie, ubrania, pojazd, osiągnięcia do odblokowania, a także możliwość wcielenia się w dowódcę Adama Kane’a, który musi uratować prezydenta Stanów Zjednoczonych. DLC będzie dostępne za 9,99 dolarów lub bez dodatkowych opłat dla nabywców przepustki Season Pass (29,99 dolarów), dającej dostęp do czterech rozszerzeń.

Posiadacze gry Dead Rising 3 na pierwszy dodatek DLC poczekają do przyszłego roku

Quake Live

Studio id Software udostępniło przedwczoraj samodzielną wersję gry Quake Live. Darmowa strzelanina opuściła tym samym środowisko przeglądarek internetowych i stała się pełnoprawną produkcją. Po rejestracji na oficjalnej stronie internetowej można pobrać klienta gry i zainstalować ją na dysku swojego komputera. Zmiana nie wpływa negatywnie na dotychczasowych użytkowników, gdyż wszelkie statystyki zostały przeniesione do samodzielnej wersji.

Warcraft

Wytwórnia Legendary Pictures poinformowała na oficjalnej stronie internetowej, że Daniel Wu (Incydent, Naga broń, Europa Report) oraz Clancy Brown (Skazani na Shawshank, Nieśmiertelny, Patrol) dołączyli do obsady filmu Warcraft. Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że na ekranie zobaczymy m.in. Bena Fostera, Travisa Fimmela, Paulę Patton i Toby’ego Kebbella. Produkcja filmu ma rozpocząć się w styczniu 2014 roku, a jego premiera jest zaplanowana na 11 marca 2016 roku.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

W serwisach cyfrowej dystrybucji Uplay oraz Steam zadebiutował wczoraj dodatek DLC Freedom Cry do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag. Początkowo wydawało się, że premiera rozszerzenia na PC opóźni się o kilka dni – ostatecznie doszło tylko do jednodniowego poślizgu. Rozszerzenie przynosi ze sobą dziewięć dodatkowych misji, w których wcielamy się w Adewale – znanego z Assassin’s Creed IV: Black Flag oficera, służącego na statku Edwarda Kenwaya. DLC kosztuje 39 złotych.

Ninja Gaiden

Yosuke Hayashi ze studia Team Ninja potwierdził, że deweloper myśli o „kolejnej części serii Ninja Gaiden”. Wprawdzie nie znamy żadnych szczegółów, ale po słabo przyjętej trzeciej odsłonie nie było pewne, czy cykl w ogóle będzie kontynuowany. Jest całkiem prawdopodobne, że ewentualna kolejna część ukaże się na konsolach nowej generacji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Watch Dogs
 2. Donkey Kong Country: Tropical Freeze
 3. Sonic Lost World
 4. Mario Kart 8
 5. Super Smash Bros.
 6. Wiedźmin 3: Dziki Gon
 7. Shadow Warrior
 8. Gravity Crash
 9. Legends of Persia
 10. Breach & Clear
 11. The Mandate
 12. Entropy
 13. Diner Mania
 14. iStunt 2
 15. Vincere Totus Astrum
 16. World of Warplanes

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Assassin’s Creed IV: Black Flag – PhysX Patch
 2. Dark Souls II – live action teaser
 3. Donkey Kong Country: Tropical Freeze – Cranky Kong trailer
 4. Mario Kart 8 – baby characters trailer
 5. Nosgoth – zwiastun zamkniętych testów alfa (PL)
 6. Sonic Lost World – Yoshi’s Island DLC
 7. Super Smash Bros. – Rosalina trailer
 8. Thief – Stories from the City #2 – The Queen of Beggars sees all (PL)
 9. LEGO Minifigures Online – trailer #2
 10. War Thunder – aktualizacja v.1.37
 11. Yoshi’s New Island – trailer #2
 12. Hyrule Warriors - trailer