Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Uncharted 2: Pośród Złodziei

12 lat oczekiwania - zdjęcia do kinowej adaptacji Uncharted zakończone

AlexB, 30 października 2020, 12:36

Zdjęcia do filmu Uncharted w reżyserii Rubena Fleischera z Tomem Hollandem w roli głównej zostały zakończone. Informacja ta została podana na Twitterze. Premiera produkcji zaplanowana jest na 16 lipca 2021 roku.

Imponujące wyniki sprzedaży The Last of Us i Uncharted 4

Vergil, 14 października 2019, 09:37

W dniu dziesiątych urodzin gry Uncharted 2: Among Thieves poznaliśmy imponujące wyniki sprzedaży innych produkcji studia Naughty Dog. Choć wśród nich prym wiedzie pierwsze The Last of Us, po piętach depcze mu Uncharted 4: A Thief’s End.

Sprzedaż serii Uncharted przekroczyła 41 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 11 grudnia 2017, 10:23

Firma Sony i studio Naughty Dog ogłosiły, że sprzedaż serii Uncharted przekroczyła 41 milionów egzemplarzy. Co ciekawe, w 2015 roku liczba ta wynosiła „jedynie” 21 mln.

Uncharted: The Nathan Drake Collection - powstaje odświeżona wersja trylogii studia Naughty Dog [news zaktualizowany]

Adrian Werner, 4 czerwca 2015, 22:18

W wyniku nieuwagi firmy Sony wyciekła informacja o pracach nad Uncharted: The Nathan Drake Collection, czyli zmierzającym na PlayStation 4 zestawem odświeżonych wersji pierwszych trzech odsłon cyklu.

Ranking najlepszych towarzyszek w grach komputerowych!

MaKaB, 27 czerwca 2013, 12:47

Subiektywna lista dziesięciu najbardziej niezapomnianych postaci żeńskich towarzyszących głównemu bohaterowi.

Gracz na wypasie - kolekcja ubrań Uncharted

sathorn, 10 grudnia 2012, 11:26

Zimno, ciemno, a jeżeli mieszkacie na zachodzie Polski, to także śnieżno. Jednak ani śnieg, ani upał, ani wilgoć nie są straszne Nathanowi Drake'owi, bohaterowi gier z serii Uncharted, który przecież niemały kawał świata zwiedził. Może sekret odporności na warunki pogodowe leży w odpowiednim kroju koszuli?

Wieści ze świata (World of Warplanes, Uncharted 2: Among Thieves, Call of Duty: Modern Warfare 3) 23/5/12

Sarge, 23 maja 2012, 14:25

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o siedemnastym rozszerzeniu do EVE Online, promocyjnym weekendzie w strzelaninie Call of Duty: Modern Warfare 3, darmowych dodatkach do Uncharted 2: Among Thieves, a także beta testach takich gier jak World of Warplanes, Heroes & Generals, World of Mercenaries, czy Mechwarrior Online.

Sony sprzedało 17 mln gier z serii Uncharted. Oszustwo Drake’a otrzyma wersję GOTY

Hed, 24 kwietnia 2012, 18:51

Firma Sony sprzedała w sumie ponad 17 milionów egzemplarzy wszystkich odsłon serii Uncharted. Trzecia odsłona marki stworzonej przez studio Naughty Dog powróci niedługo w wersji GOTY, zawierającej grę i komplet dodatków do trybu multiplayer.

14 milionów gier z serii Uncharted trafiło do sklepów

Hed, 13 marca 2012, 12:46

Firma Sony podała, że do sklepów trafiło ponad 14 milionów pudełek z grami z serii Uncharted. Informacja pokazuje, że losy Nathana Drake’a, bohatera stworzonego przez studio Naughty Dog, cieszą się popularnością wśród graczy.

Ponad 13 milionów sprzedanych egzemplarzy gier z serii Uncharted

Sarge, 5 grudnia 2011, 18:15

Asad Quizilbach (manager ds. marketingu gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a) w wywiadzie dla serwisu IndustryGamers ujawnił wyniki sprzedaży całej serii Uncharted. Wszystkie trzy dotychczas wydane odsłony łącznie rozeszły się w nakładzie ponad 13 milionów egzemplarzy.

Film Uncharted zmienia reżysera – teraz zajmuje się nim autor Iluzjonity i Jestem Bogiem

Hed, 9 lipca 2011, 18:29

Adaptacja filmowa gry Uncharted, stworzonej przez studio Naughty Dog i wydanej na PlayStation 3, zmieniła reżysera. Obrazem zajmuje sie obecnie Neil Burger, znany z takich dzieł jak Iluzjonista, Szczęśliwy powrót, czy Jestem Bogiem. Filmowiec zastąpił Davida o Russella (The Fighter), który zrezygnował z udziału w projekcie w maju tego roku.

W lipcu zadebiutują kolekcje Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank

Sarge, 24 czerwca 2011, 13:05

W przyszłym miesiącu posiadacze PlayStation 3 dostaną trzy kolekcje oferujące po dwie odsłony serii Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank. Takie informacje ujawnili redaktorzy serwisu CVG, powołując się na przedstawiciela Sony Computer Entertainment Europe.

Wieści ze świata (Uncharted, Dragon Age, Aliens: Colonial Marines) 31/05/11

Jiker, 31 maja 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyczynach zwolnienia reżysera adaptacji Uncharted, niezwykłej przesyłce od firmy SEGA, nowych Wormsach, a także koniecznych zmianach w marce Dragon Age. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Uncharted, Forza Motorsport 4, Shinobi) 27/05/11

Jiker, 27 maja 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmowej adaptacji Pheonix Wright: Ace Attorney, problemach ekranizacji Uncharted, ataku hakerskim na Codemasters, a także wznowieniu marki Shinobi. Zapraszamy do lektury.

Mark Wahlberg potwierdził swój udział w ekranizacji Uncharted

Adrian Werner, 11 stycznia 2011, 09:00

Od kilku miesięcy docierają do nas kolejne plotki dotyczące ekranizacji cyklu Uncharted i tego, kto w niej wystąpi. Wiele emocji wywołują zwłaszcza spekulacje, że w rolę główną wcieli się Mark Wahlberg. Teraz aktor ten definitywnie potwierdził swój udział w tym projekcie.

Uncharted 3: Drake's Deception ujawnione. Premiera w przyszłym roku

Kono, 9 grudnia 2010, 17:24

Serwis Entertainment Weekly udostępnił dziś raport z pobytu w znajdującym się w Santa Monica studiu deweloperskim Naughty Dog. Oprócz ujawnienia tytułu najnowszych przygód Drake’a poznaliśmy również przybliżoną datę premiery.

Wieści ze świata (Gears of War 3, Battlefield Play4Free, Uncharted 3) 30/11/10

Jiker, 30 listopada 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o możliwości darmowego powrotu do świata gry Aion, dacie premiery drugiego samodzielnego dodatku do Spellforce 2, trzeciej odsłonie cyklu Brain Training, zamkniętej becie Battlefield Play4Free, a także plotkach na temat miejsca akcji Uncharted 3. Zapraszamy do lektury.

Mark Walhberg potwierdza: wcieli się w Nathana Drake’a

Cairine, 24 listopada 2010, 21:18

Chociaż plotki o planowanej filmowej adaptacji Uncharted, jednej z najbardziej popularnych serii przygodówek na PlayStation, krążą już od dawna, dopiero dwa tygodnie temu informowaliśmy o pierwszych przesłankach świadczących jakoby w końcu ruszyło się coś w sprawie.

Niepokojące plotki o ekranizacji Uncharted

Adrian Werner, 14 listopada 2010, 11:55

Wieści sprzed miesiąca o zbliżającej się dużymi krokami ekranizacji Uncharted i powierzeniu całego projektu utalentowanemu reżyserowi wzbudziły spore nadzieje. Niestety, najnowsze plotki mocno ostudziły nasz entuzjazm.

Znamy pełny tytuł trzeciej części Uncharted?

Sarge, 25 października 2010, 09:15

Mimo braku oficjalnej zapowiedzi, powstawanie trzeciej części serii Uncharted jest dla wielu osób „oczywistą oczywistością”. Cisza wokół tej produkcji niedługo może zostać przerwana, bowiem do sieci wypłynął właśnie jej prawdopodobny tytuł.

Ekranizacja Uncharted coraz bliżej

Adrian Werner, 10 października 2010, 10:16

Uncharted to jedna z najbardziej filmowych serii ostatnich lat, dlatego pojawiające się od pewnego czasu pomysły by przenieść ją na srebrny ekran nie powinny dziwić nikogo. Najnowsze wieści wskazują, że coś wreszcie się ruszyło w temacie ekranizacji tego cyklu.

Kolejne pogłoski o Uncharted 3

Olek, 6 września 2010, 21:27

Seria Uncharted nie powinna skończyć się na Among Thieves, czyli jednej z najlepszych gier ubiegłego roku. O trzeciej odsłonie przygód Nathana Drake'a mówi się od wielu miesięcy. Choć twórcy gry pilnują jej sekretów, nie można tego powiedzieć o aktorach, których głosami mówią główni bohaterowie. Źródłem kolejnych pogłosek na temat Uncharted 3 jest aktorka Emily Rose.

Wieści ze świata (Dance Central, Wolfenstein, Uncharted 2) 13/08/10

Hed, 13 sierpnia 2010, 15:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Nadchodzi przyszłotygodniowa gorączka związana z targami gamescom 2010. Dzisiaj mówimy o starcie bety strzelanki MicroVolts, piosenkach z Dance Central, planach Hideo Kojimy oraz losie drugiego filmu na podstawie serii Silent Hill.

Rekordy Guinessa na E3 2010. Kto zasłużył na wpis do Księgi?

Hed, 21 czerwca 2010, 11:45

Przedstawiciele Guinness World Records, czyli wydawnictwa znanego w Polsce jako Księga rekordów Guinessa, byli obecni na zakończonych targach E3 2010, aby przyznać twórcom specjalne nagrody. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kto sprzedał najwięcej produkcji sportowych, do której gry stworzono miliony amatorskich poziomów i jaki jest nowy rekord Guitar Hero 5.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Uncharted, UFC Undisputed 2010) 6/05/10

Jiker, 6 maja 2010, 13:09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przyszłości marek Pac-Man, Need For Speed oraz Uncharted, cenie Puzzle Agent, aktualizacjach Team Fortress 2, dobiegających końca beta testach Blur, a także demie UFC Undisputed 2010. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, The Settlers 7, MAG) 23/04/10

Jiker, 23 kwietnia 2010, 12:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacji The Settlers 7 i Uncharted 2: Among Thieves, darmowym DLC do MAG, restrukturyzacji w firmie SEGA, a także zwolnieniach w Krome Studios. Zapraszamy do lektury.

Uncharted 2 - kolejne DLC w drodze

Adrian Werner, 11 kwietnia 2010, 09:23

Jak donosi serwis Worthplaying gra Uncharted 2 jeszcze w tym miesiącu otrzyma nowy dodatek DLC zatytułowany Siege.

Nagrody BAFTA rozdane – Uncharted 2 i Batman triumfują

Hed, 20 marca 2010, 10:38

Brytyjskie nagrody BAFTA za ubiegły rok zostały rozdane i nie przyniosły żadnych zaskakujących rezultatów. Najwięcej nominacji zdobył Uncharted 2: Among Thieves, któremu jednak dwie statuetki w ważnych kategoriach zdołał wyszarpać Batman: Arkham Asylum. Specjalną nagrodą uhonorowano natomiast Shigeru Miyamoto, czyli legendarnego twórcę z Nintendo.

Spekulacje na temat przyszłych projektów Valve oraz Bungie

Adrian Werner, 14 marca 2010, 08:56

Mamy dla was nową porcję ciekawych plotek branżowych. Tym razem dotyczą one wsparcia firmy Valve dla konsoli PlayStation 3 oraz następnego projektu ekipy Bungie Software.

Rozdano nagrody Game Developers Choice 2010 oraz Independent Games Festival

omadaha, 12 marca 2010, 11:18

Wczoraj w San Francisco po raz dziesiąty rozdano prestiżowe nagrody twórców gier – Game Developer Choice Awards 2010. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzeniu towarzyszyło także ogłoszenie laureatów konkursu gier niezależnych – Independent Games Festival Awards 2010. Tym razem zdaniem głosujących bezkonkurencyjna okazała się gra Uncharted 2: Among Thieves.

Kolejne sukcesy Uncharted 2

Maciej Śliwiński, 23 lutego 2010, 10:57

Uncharted 2: Among Thieves nie zwalnia tempa w marszu po kolejne sukcesy. Tym razem będący ekskluzywną produkcją na PlayStation 3 tytuł firmy Naughty Dog zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz w grze komputerowej.

3,5 miliona egzemplarzy Uncharted 2: Among Thieves

Jiker, 21 lutego 2010, 17:37

Scott Rhode z amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment ogłosił za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation, że przygodowa gra akcji Uncharted 2: Among Thieves sprzedała się w nakładzie ponad 3,5 miliona egzemplarzy.

Uncharted 2 triumfatorem tegorocznych Oskarów świata gier

Rock Alone, 19 lutego 2010, 09:05

Academy of Interactive Arts & Sciences to organizacja działająca na rynku elektronicznej rozrywki od kilkunastu lat, w jej skład wchodzą przedstawiciele wiodących producentów gier, takich jak: Sony, THQ, Electronics Arts czy Ubisoft. W 1998 roku AIAS wręczyła po raz pierwszy wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie produkcji gier. W tym roku ceremonia odbyła się w Las Vegas, a jej głównym bohaterem stał się tytuł Uncharted 2 zbierając nagrody aż w dziesięciu kategoriach.

Uncharted 2 zdominował nominacje do tegorocznych nagród BAFTA

Hed, 16 lutego 2010, 12:45

Znamy nominacje do nagród dla najlepszych produkcji ostatnich miesięcy przyznawanych przez British Academy of Film and Television Arts. W aż dziewięciu kategoriach pojawia się najnowsze dzieło studia Naughty Dog, czyli Uncharted 2: Among Thieves, które powalczy między innymi o tytuł gry roku. To nie jedyny pretendent do tego miana, bo konkurencja jest silna.

Uncharted 2: Among Thieves - nowe Trofea, medale i DLC

Jiker, 14 lutego 2010, 14:59

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat – Uncharted 2: Among Thieves – znalazła na całym świecie około trzy miliony nabywców, poinformował Jack Tretton, prezes amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Kontynuacja przygód Nathana Drake’a osiągnęła ten rezultat w czasie niespełna czterech miesięcy.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, FIFA 11, Champions Online) 11/02/10

Jiker, 11 lutego 2010, 14:24

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Rise of Prussia, złoty Sail Simulator 2010, nowości w City of Heroes i Champions Online, ścieżka dźwiękowa do Uncharted 2, europejski termin debiutu Resonance of Fate i inne. Zapraszamy do lektury.

Uncharted 2 - demo i pierwsze płatne DLC

Adrian Werner, 24 stycznia 2010, 07:00

Opadły już emocje związane z Uncharted 2: Among Thieves. Twórcy gry nie zamierzają jednak pozwolić by ich dzieło popadło w zapomnienia i w przyszłym tygodniu wypuszczą wersję demo oraz pierwsze płatne materiały DLC.

Nominacje do nagród Game Developers Conference 2010

Łosiu, 20 stycznia 2010, 10:18

Organizatorzy tegorocznej Konferencji Deweloperów Gier (w skrócie z ang. GDC 2010), która odbędzie się w marcu w San Francisco, ujawnili gry nominowane do przyznawanych przez nią nagród. Będzie to już dziesiąte rozdanie tych corocznych wyróżnień.

Kontynuacja Uncharted 2: Among Thieves coraz bliżej?

Jiker, 18 stycznia 2010, 15:05

Zeszłoroczne, rewelacyjne niemal pod każdym względem Uncharted 2: Among Thieves na PlayStation 3 to jedna z najlepszych gier obecnej generacji. Czy trzecia odsłona przygód Nathana Drake’a, której temat podjął właśnie aktor Nolan North, okaże się kolejną perłą w dorobku studia Naughty Dog?

Najlepsze scenariusze w grach wideo

Maciej Śliwiński, 15 stycznia 2010, 08:22

Amerykańskie Stowarzyszenie Scenarzystów Filmowych (Writers Guild of America) już trzeci raz z rzędu ogłosiło nominacje do nagrody za najlepszy scenariusz w grze wideo.

Potężna porcja plotek o grach MMO od Bungie i Blizzard, nowym Anno i innych

Adrian Werner, 9 stycznia 2010, 09:34

Jak dotąd 2010 plotkami stoi. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że jesteśmy wręcz zalewani kolejnymi ich falami. Dzisiaj opowiemy m.in. o spekulacjach odnośnie nowych gier MMO od Bungie i Blizzard, Rock Band 3, nowym Anno oraz kontynuacjach Bully i NBA Jam.

Świąteczne Uncharted 2: Among Thieves i promocje w PlayStation Store

Jiker, 24 grudnia 2009, 10:54

Świątecznych promocji ciąg dalszy. Tym razem w rolach głównych mamy aż trzech aktorów – Uncharted 2: Among Thieves, Sony Computer Entertainment oraz PlayStation Network.

Spike VGA 2009 – nagrody i zapowiedzi (Batman II, Force Unleashed II, MoH, PoP)

Hed, 13 grudnia 2009, 11:27

W nocy z soboty na niedzielę naszego czasu odbyła się gala zorganizowana przez SPIKE, podczas której przyznano nagrody dla najlepszych gier tego roku. Chociaż same kategorie i wyniki konkursu są ważne, to na pierwszy plan wysunęły się zapowiedzi zupełnie nowych produkcji, w tym kontynuacji Batman: Arkham Asylum i Star Wars: The Force Unleashed.

PlayStation 3 najlepszą platformą 2009 roku według serwisu Metacritic

Hed, 11 grudnia 2009, 11:56

Serwis Metacritic, kumulujący recenzje gier, filmów i płyt, opublikował pierwszy ranking najlepszych platform roku. W zestawieniu nazwanym Game Platform Power Ranking porównano ze sobą oceny gier na pecety i poszczególne konsole, co pozwoliło wskazać najlepszy sprzęt do grania tego roku. Z danych Metacritic wynika, że na to miano zasługuje PlayStation 3 firmy Sony.

Naughty Dog omawia darmową aktualizację Uncharted 2: Among Thieves

Jiker, 26 listopada 2009, 11:50

Zgodnie z zapowiedziami, przedstawiciele studia Naughty Dog ujawnili szczegóły na temat nadciągającej, darmowej aktualizacji gry Uncharted 2: Among Thieves. Wprowadzi ona szereg nowości, z których najważniejszą wydaje się być nowa mapa do trybu rozgrywki wieloosobowej. Update zostanie udostępniony już jutro.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, Far Cry 3, Tekken 6) 25/11/09

Jiker, 25 listopada 2009, 15:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowi bohaterowie w Super Street Fighter IV, problemy z cyfrową wersją Assassin’s Creed: Bloodlines, o dewelopingu Far Cry 3, pięciolecie marki Killzone, nowy styl graficzny Splatterhouse i inne. Zapraszamy do lektury.

Uncharted 2 sprzedany w nakładzie miliona egzemplarzy

Hed, 13 listopada 2009, 08:18

Podczas konferencji Digital Entertainment Conference, której nazwa pojawiła się dzisiaj w wiadomości o DLC do Dragon Age, Phil Rosenberg z firmy Sony powiedział, że Uncharted 2 sprzedał się w nakładzie miliona egzemplarzy. Produkcja pojawiła się miesiąc temu i biorąc pod uwagę jej wysoką jakość bylibyśmy chyba rozczarowani gdyby sprawy wyglądały inaczej.

Poradnik: Uncharted 2: Among Thieves

Redakcja GRYOnline.pl, 9 listopada 2009, 17:48

„Poradnik do gry Uncharted 2: Among Thieves zawiera bardzo szczegółowy opis wszystkich 26 etapów, wzbogacony o blisko 1000 zdjęć i garść pomocnych filmików. Znajdują się tu także wskazówki odnośnie starć, przeciwników jak i broni, którymi najlepiej walczyć"

Czy Naughty Dog pracuje już nad Uncharted 3?

Jiker, 4 listopada 2009, 12:00

W sieci pojawiły się kolejne plotki, mające potwierdzać fakt rozpoczęcia produkcji trzeciej odsłony przygód Nathana Drake’a, głównego bohatera cyklu Uncharted. Podobno sugeruje to ostatnia wypowiedź Justina Richmonda, projektanta trybu multiplayer do Uncharted 2: Among Thieves, zamieszczona w najnowszym, grudniowym numerze Official PlayStation Magazine.

Halloweenowe niespodzianki w Uncharted 2: Among Thieves

Elrond, 31 października 2009, 13:52

Dziś Halooween (czy bardziej po swojsku wigilia Wszystkich Świętych) – zwyczaj praktycznie nie mający nic wspólnego z grami komputerowymi, aczkolwiek ostatnimi czasy dość często wykorzystywany przez twórców rozrywki elektronicznej. Nie inaczej jest w przypadku Uncharted 2 – z okazji Halloween pracownicy firmy Naughty Dog odpowiedzialnej za stworzenie gry przygotowali m.in. patch i niespodziankę.