Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 grudnia 2012, 11:26

autor: sathorn

Gracz na wypasie - kolekcja ubrań Uncharted

Zimno, ciemno, a jeżeli mieszkacie na zachodzie Polski, to także śnieżno. Jednak ani śnieg, ani upał, ani wilgoć nie są straszne Nathanowi Drake'owi, bohaterowi gier z serii Uncharted, który przecież niemały kawał świata zwiedził. Może sekret odporności na warunki pogodowe leży w odpowiednim kroju koszuli?

Pewnie wiecie, że seria Assassin’s Creed ma swoją kolekcję ubrań. Ubisoft nie był pierwszą firmą, która wpadła na pomysł sprzedawania kolekcji inspirowanej grą wideo, ale z pewnością stworzył interesujący i szeroki wachlarz produktów. O wiele skromniej prezentuje się zestaw ubrań nawiązujących do serii Uncharted. Jest jednak więcej niż jeden powód, żeby się nią zainteresować.

Longsleeve Uncharted - Gracz na wypasie - kolekcja ubrań Uncharted - wiadomość - 2012-12-10
Longsleeve Uncharted

W oficjalnym sklepie znajdziemy trzy produkty. Pierwszym jest koszulka z nadrukiem inspirowanym historią przygód Nathana Drake’a. Dwa kolejne ubrania są ciekawsze – to longsleeve i koszula z długim rękawem, przywodzące na myśl rzeczy noszone przez bohatera gry. W sam raz dla fanów. Dodać kilka rozdarć, poplamić błotem, krwią, wetrzeć trochę kurzu i wyglądać będą jak „żywcem” zdjęte z charyzmatycznego poszukiwacza przygód.

Koszula Uncharted - Gracz na wypasie - kolekcja ubrań Uncharted - wiadomość - 2012-12-10
Koszula Uncharted

Ceny produktów są oczywiście nieadekwatnie wysokie - przebicie w stosunku do wysokiej jakości odpowiedników kupowanych w zwykłym sklepie to około 40%. ALE. W tej chwili obowiązuje promocja – wszystkie ceny są obniżone o połowę.

Produkty ze sklepu Uncharted Store:

T-shirt Uncharted - Gracz na wypasie - kolekcja ubrań Uncharted - wiadomość - 2012-12-10
T-shirt Uncharted

Zamówienie wysyłane jest do nas z terenu Europy, co oznacza, że koszt transportu nas nie zrujnuje. Wybierając jako kraj dostawy Polskę mamy do dyspozycji dwie opcje – zwykłą paczkę za 23,35 zł i kuriera z możliwością śledzenia przesyłki za 39,95 zł.