Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Warfighter

Marka Medal of Honor wypada z planu wydawniczego EA

Robson, 31 stycznia 2013, 11:45

Po niezbyt entuzjastycznym przyjęciu najnowszej odsłony wojennej strzelaniny, Medal of Honor: Warfighter, firma Electronic Arts nie ma zamiaru więcej skupiać się na tej konkretnej serii. W oficjalnym oświadczeniu szef Elektroników ujawnia powód tej decyzji, jak i przyczynę klęski MoH.

Premiera DLC The Hunt Map Pack do gry Medal of Honor: Warfighter

Aver, 18 grudnia 2012, 10:50

Dziś ma miejsce premiera dodatku DLC z nową zawartością do trybu wieloosobowego Medal of Honor: Warfighter na PC. Rozszerzenie jest znane w Stanach Zjednoczonych pod tytułem Zero Dark Thirty, a jego debiut zbiega się z pojawieniem się w kinach świetnie przyjętego przez krytyków filmu Kathryn Bigelow. Wersja na Xboksa 360 będzie dostępna jeszcze dziś, zaś wydanie na PlayStation 3 pojawi się jutro.

Medal of Honor: Warfighter – siedmiu Navy SEALS ukaranych za wyjawienie sekretów przy produkcji gry

Aver, 9 listopada 2012, 09:55

Serwis CBS News poinformował, że siedmiu żołnierzy jednostki Navy SEALS zostało ukaranych dyscyplinarnie za wyjawienie sekretów podczas dwudniowych prac nad grą Medal of Honor: Warfighter. W przypadku czterech osób wciąż trwa dochodzenie. Jedna z nich wzięła udział w rajdzie na kryjówkę Bin Ladena.

Medal of Honor: Warfighter - porównanie ustawień graficznych na PC

Przemysław Zamęcki, 26 października 2012, 14:12

Porównujemy minimalne i maksymalne ustawienia graficzne w grze Medal of Honor: Warfighter na PC. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Polska premiera Medal of Honor: Warfighter. Kiepska wizytówka jednostek specjalnych?

Aver, 25 października 2012, 10:46

Dziś ma miejsce polska premiera gry Medal of Honor: Warfighter studia Danger Close na platformy PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Pomimo zastosowania silnika Frostbite 2, współpracy ze studiem DICE nad trybem wieloosobowym oraz konsultacjach z przedstawicielami jednostek specjalnych z całego świata, tytuł spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem prasy branżowej na Zachodzie.

Medal of Honor: Warfighter debiutuje dzisiaj na terenie USA

Góral, 23 października 2012, 10:15

W Stanach Zjednoczonych debiutuje dzisiaj nowa gra autorstwa studia Danger Close - Medal of Honor: Warfighter. Polska premiera wyczekiwanej produkcji nastąpi za dwa dni, ale już teraz w kilku polskich sklepach można nabyć swój egzemplarz.

Medal of Honor: Warfighter - polski dubbing i wywiad z żołnierzem GROM

Sarge, 11 października 2012, 12:20

W sieci pojawił się film prezentujący wywiad z byłym żołnierzem jednostki GROM na temat Medal of Honor: Warfighter oraz fragmenty polskiego dubbingu w grze. Okazuje się, że w procesie lokalizacji wzięli udział ludzie, których słyszeliśmy wcześniej w strzelaninie Battlefield 3.

Medal of Honor: Warfighter - pościgi jak w serii NFS i 2 płyty DVD na Xboksie 360

Sarge, 5 października 2012, 10:40

Studio Danger Close ogłosiło, że korzystało z pomocy twórców serii Need for Speed przy tworzeniu misji polegającej na samochodowym pościgu. Przy okazji ujawniono, że nadchodząca strzelanina w wersji na Xboksa 360 ukaże się na dwóch płytach DVD.

Beta Medal of Honor: Warfighter na Xboksie 360 wystartuje już jutro

Góral, 4 października 2012, 09:20

Na oficjalnym blogu gry Medal of Honor: Warfighter poinformowano, że otwarte beta testy nadchodzącej strzelanki rozpoczną się 5 października. Przypominamy, że w zabawie będą mogli wziąć udział wyłącznie użytkownicy konsoli Xbox 360.

Medal of Honor: Warfighter – otwarte beta-testy trybu multiplayer tylko dla posiadaczy konsoli Xbox 360

Olek, 22 września 2012, 12:47

Na stronie internetowej serii Medal of Honor pojawiła się informacja o zaplanowanym na początek października terminie rozpoczęcia otwartych beta-testów trybu multiplayer w grze Medal of Honor: Warfighter. Niestety, dostęp do nich uzyskają wyłącznie użytkownicy konsoli Xbox 360.

Medal of Honor: Warfighter – zobacz 8-minutowy fragment rozgrywki trybu dla jednego gracza

Olek, 14 września 2012, 17:53

Rodzimy oddział koncernu Electronic Arts zamieścił w serwisie YouTube fragment rozgrywki trybu jednoosobowego z gry Medal of Honor: Warfighter. 8-minutowy materiał wideo opatrzony został polskimi napisami.

Medal of Honor: Warfighter – The Hunt – mapy DLC związane z polowaniem na Osamę bin Ladena

Ender, 10 września 2012, 18:20

Electronic Arts ujawniło szczegóły dotyczące The Hunt, zestawu map dla Medal of Honor: Warfighter, który trafi za darmo do wszystkich osób składających zamówienia przedpremierowe na grę. Firma pochwaliła się przy tym specjalną akcją charytatywną, wiążącą się z premierą dodatku.

Zadaj pytanie żołnierzowi GROM i wygraj koszulkę Medal of Honor: Warfighter

Redakcja GRYOnline.pl, 7 września 2012, 11:00

Udział jednostki GROM w Medal of Honor: Warfighter jest dla Polaków sporą atrakcją. Dajemy wam możliwość zadawania pytań byłemu żołnierzowi jednostki, który pracuje przy powstawaniu gry jako konsultant.

Medal of Honor: Warfighter z rekordową liczbą pre-orderów w Polsce

Aver, 31 sierpnia 2012, 13:55

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że najnowsza odsłona serii Medal of Honor jest najczęściej zamawianą odsłoną serii strzelanek amerykańskiego koncernu w naszym kraju. Zapowiedziała także, że do każdego kolejnego pre-orderu będzie dodawać specjalne, metalowe pudełko na grę.

Medal of Honor: Warfighter – twórcy ogłaszają rekrutację na akcję bojową z żołnierzami GROM

Aver, 27 sierpnia 2012, 14:30

Twórcy kolejnej odsłony serii Medal of Honor ogłosili konkurs „Operacja Warfighter”, w którym główną nagrodą jest spotkanie z żołnierzami jednostki GROM i udział we wspólnym treningu. Rekrutacja kandydatów potrwa do 10 września.

Podsumowanie konferencji firmy Electronic Arts

sathorn, 14 sierpnia 2012, 19:35

Zakończyła się konferencja firmy Electronic Arts. Wydawca poruszył wiele tematów, od swoich tytułów casualowych, przez platformę Origin, aż po produkcje dla hardkorowych graczy. Co w najbliższym czasie EA da światu elektronicznej rozrywki?

Wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Beta Battlefield 4 ruszy w przyszłym roku

Adrian Werner, 18 lipca 2012, 11:05

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Preoder tej produkcji zapewni dostęp do bety Battlefield 4, która ruszy jesienią przyszłego roku. Twórcy nie chcieli jednak zdradzić, kiedy zadebiutuje sama gra.

Nowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter - tak wygląda multiplayer z gry studia Danger Close

Hed, 10 lipca 2012, 18:44

Nowy zwiastun gry Medal of Honor: Warfighter prezentuje tryb multiplayer. Produkcja, która zostanie wydana w październiku tego roku, powinna spodobać się fanom gatunku, bo atakuje zmysły dziesiątkami wybuchów i świetną grafiką.

Konferencja Electronic Arts na E3 2012 – Dead Space 3, SimCity, Medal of Honor: Warfighter, FIFA 13, Crysis 3

Aver, 5 czerwca 2012, 06:52

Konferencja koncernu Electronic Arts na tegorocznych targach E3 za nami. Jej najważniejszym przesłaniem było łączenie różnorodnych platform w jedną wielką sieć społecznościową graczy na całym świecie. Tak jak w przypadku wcześniejszej prezentacji Microsoftu, nie zabrakło zwiastunów i zapowiedzi najnowszych tytułów.

Medal of Honor: Warfighter w akcji i zwiastun multiplayera na konferencji EA

Olek, 5 czerwca 2012, 00:17

Zgodnie z oczekiwaniami, w trakcie tegorocznej konferencji przed targami E3 koncern Electronic Arts przedstawił nowe materiały dotyczące gry Medal of Honor: Warfighter, w tym zwiastun trybu multiplayer.

Wieści ze świata (Civilization V, Medal of Honor: Warfighter, Battlefield 3) 4/6/12

Sarge, 4 czerwca 2012, 12:25

Dziś piszemy m.in. o strzelaninie Medal of Honor: Warfighter w wersji na PlayStation Vita, premierze dodatku DLC Siły pancerne do gry Battlefield 3, a także usłudze Steam Workshop otwieranej dla fanów Sid Meier's Civilization V. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Żołnierz GROM-u na okładce polskiej edycji gry Medal of Honor: Warfighter

Olek, 25 maja 2012, 13:26

Firma Electronic Arts Polska pochwaliła się, że okładkę polskiej edycji gry Medal of Honor: Warfighter zdobić będzie wizerunek żołnierza GROM-u. Co więcej, członkowie tej elitarnej jednostki wojskowej czuwają też nad tym, by została ona starannie odwzorowana w dziele studia Danger Close.

Pojawił się nowy film z Medal of Honor: Warfighter – kolejnej odpowiedzi Electronic Arts na Call of Duty

Hed, 20 maja 2012, 10:24

Medal of Honor: Warfighter został pokazany na nowym zwiastunie, w którym oglądamy dość typowy zestaw scen. Gra studia Danger Close ma być jednak bardziej stonowaną i osobistą odpowiedzią na Call of Duty.

Nowy trailer Medal of Honor: Warfighter i ekskluzywne prezenty dla polskich graczy

Muninn, 12 kwietnia 2012, 14:00

Pojawił się nowy trailer gry Medal of Honor: Warfighter. Z tej okazji wydawca gry, Electronic Arts, poinformował o dodatkowej klasie postaci dostępnej dla polskich nabywców Edycji Limitowanej tej produkcji.

Medal of Honor: Warfighter w pełnej polskiej wersji językowej. Więcej informacji na temat fabuły i trybu multiplayer

Sarge, 7 marca 2012, 13:55

Deweloper gry Medal of Honor: Warfighter ujawnił więcej informacji na temat fabuły, trybu multiplayer oraz Limitowanej Edycji swojej produkcji. Tytuł zadebiutuje w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.