Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Warfighter

Marka Medal of Honor wypada z planu wydawniczego EA

Robert Matuszak, 31 stycznia 2013, 11:45

Po niezbyt entuzjastycznym przyjęciu najnowszej odsłony wojennej strzelaniny, Medal of Honor: Warfighter, firma Electronic Arts nie ma zamiaru więcej skupiać się na tej konkretnej serii. W oficjalnym oświadczeniu szef Elektroników ujawnia powód tej decyzji, jak i przyczynę klęski MoH.

Premiera DLC The Hunt Map Pack do gry Medal of Honor: Warfighter

Grzegorz Ferenc, 18 grudnia 2012, 10:50

Dziś ma miejsce premiera dodatku DLC z nową zawartością do trybu wieloosobowego Medal of Honor: Warfighter na PC. Rozszerzenie jest znane w Stanach Zjednoczonych pod tytułem Zero Dark Thirty, a jego debiut zbiega się z pojawieniem się w kinach świetnie przyjętego przez krytyków filmu Kathryn Bigelow. Wersja na Xboksa 360 będzie dostępna jeszcze dziś, zaś wydanie na PlayStation 3 pojawi się jutro.

Medal of Honor: Warfighter – siedmiu Navy SEALS ukaranych za wyjawienie sekretów przy produkcji gry

Grzegorz Ferenc, 9 listopada 2012, 09:55

Serwis CBS News poinformował, że siedmiu żołnierzy jednostki Navy SEALS zostało ukaranych dyscyplinarnie za wyjawienie sekretów podczas dwudniowych prac nad grą Medal of Honor: Warfighter. W przypadku czterech osób wciąż trwa dochodzenie. Jedna z nich wzięła udział w rajdzie na kryjówkę Bin Ladena.

Medal of Honor: Warfighter - porównanie ustawień graficznych na PC

Przemysław Zamęcki, 26 października 2012, 14:12

Porównujemy minimalne i maksymalne ustawienia graficzne w grze Medal of Honor: Warfighter na PC. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Polska premiera Medal of Honor: Warfighter. Kiepska wizytówka jednostek specjalnych?

Grzegorz Ferenc, 25 października 2012, 10:46

Dziś ma miejsce polska premiera gry Medal of Honor: Warfighter studia Danger Close na platformy PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Pomimo zastosowania silnika Frostbite 2, współpracy ze studiem DICE nad trybem wieloosobowym oraz konsultacjach z przedstawicielami jednostek specjalnych z całego świata, tytuł spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem prasy branżowej na Zachodzie.

Medal of Honor: Warfighter debiutuje dzisiaj na terenie USA

Kamil Zwijacz, 23 października 2012, 10:15

W Stanach Zjednoczonych debiutuje dzisiaj nowa gra autorstwa studia Danger Close - Medal of Honor: Warfighter. Polska premiera wyczekiwanej produkcji nastąpi za dwa dni, ale już teraz w kilku polskich sklepach można nabyć swój egzemplarz.

Medal of Honor: Warfighter - polski dubbing i wywiad z żołnierzem GROM

Marcin Skierski, 11 października 2012, 12:20

W sieci pojawił się film prezentujący wywiad z byłym żołnierzem jednostki GROM na temat Medal of Honor: Warfighter oraz fragmenty polskiego dubbingu w grze. Okazuje się, że w procesie lokalizacji wzięli udział ludzie, których słyszeliśmy wcześniej w strzelaninie Battlefield 3.

Medal of Honor: Warfighter - pościgi jak w serii NFS i 2 płyty DVD na Xboksie 360

Marcin Skierski, 5 października 2012, 10:40

Studio Danger Close ogłosiło, że korzystało z pomocy twórców serii Need for Speed przy tworzeniu misji polegającej na samochodowym pościgu. Przy okazji ujawniono, że nadchodząca strzelanina w wersji na Xboksa 360 ukaże się na dwóch płytach DVD.

Beta Medal of Honor: Warfighter na Xboksie 360 wystartuje już jutro

Kamil Zwijacz, 4 października 2012, 09:20

Na oficjalnym blogu gry Medal of Honor: Warfighter poinformowano, że otwarte beta testy nadchodzącej strzelanki rozpoczną się 5 października. Przypominamy, że w zabawie będą mogli wziąć udział wyłącznie użytkownicy konsoli Xbox 360.

Medal of Honor: Warfighter – otwarte beta-testy trybu multiplayer tylko dla posiadaczy konsoli Xbox 360

Aleksander Kaczmarek, 22 września 2012, 12:47

Na stronie internetowej serii Medal of Honor pojawiła się informacja o zaplanowanym na początek października terminie rozpoczęcia otwartych beta-testów trybu multiplayer w grze Medal of Honor: Warfighter. Niestety, dostęp do nich uzyskają wyłącznie użytkownicy konsoli Xbox 360.

Medal of Honor: Warfighter – zobacz 8-minutowy fragment rozgrywki trybu dla jednego gracza

Aleksander Kaczmarek, 14 września 2012, 17:53

Rodzimy oddział koncernu Electronic Arts zamieścił w serwisie YouTube fragment rozgrywki trybu jednoosobowego z gry Medal of Honor: Warfighter. 8-minutowy materiał wideo opatrzony został polskimi napisami.

Medal of Honor: Warfighter – The Hunt – mapy DLC związane z polowaniem na Osamę bin Ladena

Michał Kułakowski, 10 września 2012, 18:20

Electronic Arts ujawniło szczegóły dotyczące The Hunt, zestawu map dla Medal of Honor: Warfighter, który trafi za darmo do wszystkich osób składających zamówienia przedpremierowe na grę. Firma pochwaliła się przy tym specjalną akcją charytatywną, wiążącą się z premierą dodatku.

Zadaj pytanie żołnierzowi GROM i wygraj koszulkę Medal of Honor: Warfighter

Redakcja GRYOnline.pl, 7 września 2012, 11:00

Udział jednostki GROM w Medal of Honor: Warfighter jest dla Polaków sporą atrakcją. Dajemy wam możliwość zadawania pytań byłemu żołnierzowi jednostki, który pracuje przy powstawaniu gry jako konsultant.

Medal of Honor: Warfighter z rekordową liczbą pre-orderów w Polsce

Grzegorz Ferenc, 31 sierpnia 2012, 13:55

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że najnowsza odsłona serii Medal of Honor jest najczęściej zamawianą odsłoną serii strzelanek amerykańskiego koncernu w naszym kraju. Zapowiedziała także, że do każdego kolejnego pre-orderu będzie dodawać specjalne, metalowe pudełko na grę.

Medal of Honor: Warfighter – twórcy ogłaszają rekrutację na akcję bojową z żołnierzami GROM

Grzegorz Ferenc, 27 sierpnia 2012, 14:30

Twórcy kolejnej odsłony serii Medal of Honor ogłosili konkurs „Operacja Warfighter”, w którym główną nagrodą jest spotkanie z żołnierzami jednostki GROM i udział we wspólnym treningu. Rekrutacja kandydatów potrwa do 10 września.

Podsumowanie konferencji firmy Electronic Arts

Kamil Ostrowski, 14 sierpnia 2012, 19:35

Zakończyła się konferencja firmy Electronic Arts. Wydawca poruszył wiele tematów, od swoich tytułów casualowych, przez platformę Origin, aż po produkcje dla hardkorowych graczy. Co w najbliższym czasie EA da światu elektronicznej rozrywki?

Wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Beta Battlefield 4 ruszy w przyszłym roku

Adrian Werner, 18 lipca 2012, 11:05

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Preoder tej produkcji zapewni dostęp do bety Battlefield 4, która ruszy jesienią przyszłego roku. Twórcy nie chcieli jednak zdradzić, kiedy zadebiutuje sama gra.

Nowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter - tak wygląda multiplayer z gry studia Danger Close

Szymon Liebert, 10 lipca 2012, 18:44

Nowy zwiastun gry Medal of Honor: Warfighter prezentuje tryb multiplayer. Produkcja, która zostanie wydana w październiku tego roku, powinna spodobać się fanom gatunku, bo atakuje zmysły dziesiątkami wybuchów i świetną grafiką.

Konferencja Electronic Arts na E3 2012 – Dead Space 3, SimCity, Medal of Honor: Warfighter, FIFA 13, Crysis 3

Grzegorz Ferenc, 5 czerwca 2012, 06:52

Konferencja koncernu Electronic Arts na tegorocznych targach E3 za nami. Jej najważniejszym przesłaniem było łączenie różnorodnych platform w jedną wielką sieć społecznościową graczy na całym świecie. Tak jak w przypadku wcześniejszej prezentacji Microsoftu, nie zabrakło zwiastunów i zapowiedzi najnowszych tytułów.

Medal of Honor: Warfighter w akcji i zwiastun multiplayera na konferencji EA

Aleksander Kaczmarek, 5 czerwca 2012, 00:17

Zgodnie z oczekiwaniami, w trakcie tegorocznej konferencji przed targami E3 koncern Electronic Arts przedstawił nowe materiały dotyczące gry Medal of Honor: Warfighter, w tym zwiastun trybu multiplayer.

Wieści ze świata (Civilization V, Medal of Honor: Warfighter, Battlefield 3) 4/6/12

Marcin Skierski, 4 czerwca 2012, 12:25

Dziś piszemy m.in. o strzelaninie Medal of Honor: Warfighter w wersji na PlayStation Vita, premierze dodatku DLC Siły pancerne do gry Battlefield 3, a także usłudze Steam Workshop otwieranej dla fanów Sid Meier's Civilization V. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Żołnierz GROM-u na okładce polskiej edycji gry Medal of Honor: Warfighter

Aleksander Kaczmarek, 25 maja 2012, 13:26

Firma Electronic Arts Polska pochwaliła się, że okładkę polskiej edycji gry Medal of Honor: Warfighter zdobić będzie wizerunek żołnierza GROM-u. Co więcej, członkowie tej elitarnej jednostki wojskowej czuwają też nad tym, by została ona starannie odwzorowana w dziele studia Danger Close.

Pojawił się nowy film z Medal of Honor: Warfighter – kolejnej odpowiedzi Electronic Arts na Call of Duty

Szymon Liebert, 20 maja 2012, 10:24

Medal of Honor: Warfighter został pokazany na nowym zwiastunie, w którym oglądamy dość typowy zestaw scen. Gra studia Danger Close ma być jednak bardziej stonowaną i osobistą odpowiedzią na Call of Duty.

Nowy trailer Medal of Honor: Warfighter i ekskluzywne prezenty dla polskich graczy

Michał Kowalski, 12 kwietnia 2012, 14:00

Pojawił się nowy trailer gry Medal of Honor: Warfighter. Z tej okazji wydawca gry, Electronic Arts, poinformował o dodatkowej klasie postaci dostępnej dla polskich nabywców Edycji Limitowanej tej produkcji.

Medal of Honor: Warfighter w pełnej polskiej wersji językowej. Więcej informacji na temat fabuły i trybu multiplayer

Marcin Skierski, 7 marca 2012, 13:55

Deweloper gry Medal of Honor: Warfighter ujawnił więcej informacji na temat fabuły, trybu multiplayer oraz Limitowanej Edycji swojej produkcji. Tytuł zadebiutuje w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.

Pierwszy zwiastun Medal of Honor: Warfighter. Premiera gry w Polsce 25 października

Aleksander Kaczmarek, 6 marca 2012, 20:04

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas trwającej Konferencji Deweloperów Gier (GDC) w San Francisco sypnęło zapowiedziami i zwiastunami. Koncern Electronic Arts skorzystał z okazji i ujawnił pierwszy trailer Medal of Honor: Warfighter. Poznaliśmy też oficjalny termin premiery gry.

Więcej o kampanii i trybie multiplayer w grze Medal of Honor: Warfighter

Marcin Skierski, 27 lutego 2012, 11:45

W sieci wylądowały kolejne szczegóły dotyczące gry Medal of Honor: Warfighter. W produkcji studia Danger Close znajdziemy m.in. tryb kooperacji.

Nowy Medal of Honor zapowiedziany – MoH: Warfighter dostępny już w październiku

Michał Kowalski, 24 lutego 2012, 10:01

Koncern Electronic Arts zapowiedział wydanie kontynuacji cyklu Medal of Honor. MoH: Warfighter będzie tworzony w całości przez studio Danger Close i ukaże się w październiku 2012.

Pierwsze szczegóły na temat nowej odsłony serii Medal of Honor na początku marca?

Marcin Skierski, 7 lutego 2012, 10:22

Redaktorzy serwisu Kotaku donoszą, że na początku marca powinniśmy poznać kilka szczegółów na temat kolejnej odsłony serii Medal of Honor. Wtedy ma odbyć się zamknięte spotkanie dla prasy.

Twórcy Call of Duty i Modern Warfare pracują nad strzelanką sci-fi

Szymon Liebert, 9 czerwca 2011, 10:55

Prezes EA Games Frank Gibeau powiedział na targach E3, że firma Electronic Arts planuje wypuszczać naprzemian kolejne odsłony serii Battlefield oraz Medal of Honor. Wydawca ma w zanadrzu także nowe projekty Insomniac Games oraz Respawn Entertainment, czyli twórców Call of Duty i Modern Warfare. Zdaniem Gibeau, obaj deweloperzy pracują nad strzelankami w klimatach science fiction.

Następne Medal of Honor powstaje na silniku Battlefield 3

Adrian Werner, 5 marca 2011, 07:29

Kilka tygodni temu Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że ruszyły już prace nad kontynuacją zeszłorocznego Medal of Honor. Najnowsze wieści wskazują na to, że gra działać będzie na tym samym silniku graficznym co Battlefield 3.

Rozpoczęto już prace nad Medal of Honor 2?

Marcin Skierski, 7 stycznia 2011, 09:00

Po całkiem niezłych wynikach sprzedaży Medal of Honor mimo dyskusyjnej jakości samej gry, zaczęto spekulować na temat wydania kontynuacji. Choć ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, to dochodzą do nas przecieki wskazujące na to, że „coś jest na rzeczy”.