Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2012, 13:55

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Medal of Honor: Warfighter z rekordową liczbą pre-orderów w Polsce

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że najnowsza odsłona serii Medal of Honor jest najczęściej zamawianą odsłoną serii strzelanek amerykańskiego koncernu w naszym kraju. Zapowiedziała także, że do każdego kolejnego pre-orderu będzie dodawać specjalne, metalowe pudełko na grę.

W oficjalnej informacji prasowej firma Electronic Arts Polska pochwaliła się, że gra Medal of Honor: Warfighter jest najchętniej zamawianym w ramach pre-orderu tytułem ze wszystkich odsłon serii, jakie ukazały się w Polsce od czasu debiutu cyklu wojennych strzelanek na konsoli PlayStation w 1999 roku.

Medal of Honor: Warfighter z rekordową liczbą pre-orderów w Polsce - ilustracja #1
Snajper amerykańskiej jednostki Navy SEALs

W związku z „tak wyjątkowym wydarzeniem”, EA Polska przygotowała niespodziankę, „specjalnie z myślą o rodzimych fanach”. Od dziś do wszystkich złożonych zamówień przedpremierowych na Medal of Honor: Warfighter będzie dodawane metalowe pudełko na grę, na którym – tak jak na standardowym opakowaniu tytułu – widnieje żołnierz jednostki GROM. Oferta jest aktualna do wyczerpania zapasów.

Medal of Honor: Warfighter z rekordową liczbą pre-orderów w Polsce - ilustracja #2
Promocyjne, stalowe pudełko Medal of Honor: Warfighter

Osoby, które zdecydują się na pre-order, mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do postaci zwiadowcy Delta Force i snajpera amerykańskich „Fok” w trybie wieloosobowym, a także na odblokowanie klasy żołnierza GROM oraz uczestnictwo w betatestach Battlefield 4.

Premiera Medal of Honor: Warfighter w naszym kraju zapowiadana jest na 25 października. Gra powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Jej przedsprzedaż prowadzi m.in. Sklep GRY-OnLine.