Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2012, 11:05

autor: Adrian Werner

Wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Beta Battlefield 4 ruszy w przyszłym roku

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Preoder tej produkcji zapewni dostęp do bety Battlefield 4, która ruszy jesienią przyszłego roku. Twórcy nie chcieli jednak zdradzić, kiedy zadebiutuje sama gra.

Wymagania sprzętowe Medal of Honor: Warfighter. Beta Battlefield 4 ruszy w przyszłym roku - ilustracja #1
Medal of Honor: Warfighter

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni jest Battlefield 4. Firma Electronic Arts potwierdziła, że preorder gry Medal of Honor: Warfighter zapewni dostęp do bety czwartego Battlefielda. Zespół DICE wystosował właśnie oświadczenie dotyczące drugiego z tych tytułów. Niestety, jest jeszcze zbyt wcześnie, aby twórcy mogli ujawnić jakiekolwiek konkrety, więc zamiast tego ograniczyli się do kilku ogólnikowych stwierdzeń podkreślających, że trzecia część cyklu wciąż ma się dobrze i będzie dalej rozwijana. Natomiast na oficjalnym koncie Twitter serii pojawiła się informacja, że testy Battlefield 4 ruszą jesienią przyszłego roku. Niestety, nie chciano zdradzić planowanej daty premiery samej gry.

Przy okazji warto wspomnieć o polecanym przez ludzi z DICE zabawnym filmiku autorstwa Freddiego Wonga, który pokazuje jak doszło do „wycieku” informacji na temat Battlefeld 4.

Oczywiście, wszystkie emocje związane z ujawnieniem prac nad czwartą odsłoną cyklu nie powinny przysłonić tegorocznego Medal of Honor: Warfighter. Dzięki stronie preordera tej gry na serwisie Origin poznaliśmy jej wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4GHz / Athlon X2 2,7GHz;
 2. Karta grafiki: Nvidia 8800 GTS 512 MB VRAM / ATI Radeon 3870 512 MB VRAM;
 3. Pamięć RAM: Co najmniej 2 GB;
 4. Dysk twardy: Co najmniej 20GB wolnego miejsca;

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core 2 Quad 3GHz / AMD Phenom II X4 3GHz;
 2. Karta grafiki: NVidia GTX 560 1024 MB VRAM / ATI Radeon 6950 1024 MB VRAM;
 3. Pamięć RAM: Co najmniej 4 GB;
 4. Dysk twardy: Co najmniej 20GB wolnego miejsca;
 5. System operacyjny: Windows 7.

Przy okazji wypuszczono też nowy filmik z komentarzem twórców ukazujący fragmenty z rozgrywek wieloosobowych w Medal of Honor: Warfighter:

Dzięki temu materiałowi dowiedzieliśmy się, że zarówno na konsolach, jak i na PC na jednej mapie będzie mogło bawić się maksymalnie 20 osób.

Medal of Honor: Warfighter powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera gry zapowiadana jest na październik tego roku.

 1. Medal of Honor: Warfighter – oficjalna strona gry
 2. Battlefield 4 – oficjalna strona gry