Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2012, 10:24

autor: Hed

Pojawił się nowy film z Medal of Honor: Warfighter – kolejnej odpowiedzi Electronic Arts na Call of Duty

Medal of Honor: Warfighter został pokazany na nowym zwiastunie, w którym oglądamy dość typowy zestaw scen. Gra studia Danger Close ma być jednak bardziej stonowaną i osobistą odpowiedzią na Call of Duty.

Pojawił się nowy film z Medal of Honor: Warfighter – kolejnej odpowiedzi Electronic Arts na Call of Duty  - ilustracja #1

W sieci pojawił się nowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter, który został wyemitowany w telewizji podczas finału Ligi Mistrzów. W materiale oglądamy grupę żołnierzy walczącą z przeciwnikami. Podczas tej przeprawy nie zabraknie scen snajperskich, dramatycznych sytuacji z zakładnikami, helikopterów, wybuchów, broni i przejażdżki wojskową łodzią. Jedną z niewątpliwych atrakcji dla Polaków będzie występ jednostki specjalnej GROM.

Produkcja opowie historię Preachera, członka elitarnego oddziału Tier 1, który poświęca życie rodzinne, aby ratować świat przed „zagładą” (a konkretniej wybuchami śmiercionośnych bomb PETN). Studio Danger Close obiecuje bardziej osobistą i stonowaną kampanię niż w Call of Duty oraz rozbudowany multiplayer. W trybie wieloosobowym wcielimy się w żołnierzy z 12 jednostek – jedną z nich będzie wspomniany GROM.

Medal of Honor: Warfighter zostanie wydany w Polsce 25 października w wersji na komputery, Xboksa 360 i PlayStation 3. Polski oddział Electronic Arts postarał się o specjalny dodatek dla osób z naszego kraju, które kupią Edycję Limitowaną gry. Jest nim wcześniejszy dostęp do unikatowej klasy postaci: żołnierza GROM. Wydanie specjalne będzie zawierało parę innych dodatków, w tym snajpera US Navy SEAL.

  1. Pierwsze spojrzenie na Medal of Honor: Warfighter