Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2012, 10:35

autor: Sarge

Udostępniono drugi zwiastun gry Call of Duty: Black Ops II

W przerwie wczorajszej transmisji finału Ligi Mistrzów w piłce nożnej pojawił się kolejny zwiastun gry Call of Duty: Black Ops II. Niestety, ma on dużo wspólnego z pierwszym trailerem i nie pokazuje zbyt wiele nowego.

Firma Activision ujawniła drugi zwiastun niedawno zapowiedzianej gry Call of Duty: Black Ops II. Materiał został wyemitowany w przerwie transmisji wczorajszego finału Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Niestety, udostępniony trailer jest tak naprawdę wariacją na temat tego wypuszczonego na początku miesiąca. Całość została wprawdzie wzbogacona o nowe sceny, ale gracze z pewnością oczekiwali czegoś więcej. Trwający minutę zwiastun tradycyjnie dla tej serii jest bardzo dynamiczny i widowiskowy. Możemy w nim zobaczyć migawki kampanii dla jednego gracza.

Call of Duty: Black Ops II zadebiutuje na całym świecie 13 listopada bieżącego roku w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. W grze przeniesiemy się do 2025 roku, gdy wybucha nowa zimna wojna, w której walczą ze sobą Stany Zjednoczone oraz Chiny. Jest to bezpośrednia kontynuacja Call of Duty: Black Ops, więc znajdziemy tutaj liczne retrospekcje wydarzeń z lat 80. XX wieku i spotkamy bohaterów znanych ze wspomnianej odsłony.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.