Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2012, 12:20

autor: Sarge

Medal of Honor: Warfighter - polski dubbing i wywiad z żołnierzem GROM

W sieci pojawił się film prezentujący wywiad z byłym żołnierzem jednostki GROM na temat Medal of Honor: Warfighter oraz fragmenty polskiego dubbingu w grze. Okazuje się, że w procesie lokalizacji wzięli udział ludzie, których słyszeliśmy wcześniej w strzelaninie Battlefield 3.

Firma Electronic Arts Polska udostępniła nowy film promujący nadchodzącą grę Medal of Honor: Warfighter. Tym razem mamy okazję posłuchać wywiadu z byłym żołnierzem jednostki wojskowej GROM, który brał udział w konsultacjach nad strzelaniną studia Danger Close. Oprócz tego w materiale zaprezentowano polską wersję językową gry.

Były żołnierz jednostki GROM opowiedział m.in. o swojej roli w procesie dewelopingu Medal of Honor: Warfighter, a także o poziomie odwzorowania prawdziwego pola bitwy w nadchodzącej strzelaninie. Nie od dziś wiadomo, że w trybie multiplayer gry będziemy mogli wcielić się m.in. w członka oddziału GROM. W wyniku konsultacji z jego byłymi żołnierzami, studio Danger Close postarało się nawet o odwzorowanie specyficznego stylu przeładowania broni, charakterystycznego tylko dla polskiej jednostki.

Medal of Honor: Warfighter zostanie wydany w naszym kraju przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej. Oznacza to, że w grze usłyszymy rodzime głosy, których możecie zresztą posłuchać na powyższym filmie. Jak twierdzi były żołnierz jednostki GROM, w procesie lokalizacji brali udział ci sami ludzie, co w przypadku strzelaniny Battlefield 3. Oznacza to, że w dziele studia Danger Close usłyszymy znajome głosy z ubiegłorocznego hitu.

Medal of Honor: Warfighter zadebiutuje w Polsce 25 października na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Sugerowana cena edycji pecetowej wynosi 149,90 złotych, a w przypadku konsol mowa o 249,99 złotych. Osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają Edycję Limitowaną wzbogaconą o metalowe pudełko typu steelbook (tylko do wyczerpania zapasów), zapewniony udział w beta testach gry Battlefield 4, dodatek DLC Polowanie (dwie mapy do trybu multiplayer) oraz wcześniejszy dostęp do konkretnych klas postaci w rozgrywkach sieciowych. Szczegóły znajdziecie m.in. w Sklepie GRY-OnLine.