Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 00:17

autor: Olek

Medal of Honor: Warfighter w akcji i zwiastun multiplayera na konferencji EA

Zgodnie z oczekiwaniami, w trakcie tegorocznej konferencji przed targami E3 koncern Electronic Arts przedstawił nowe materiały dotyczące gry Medal of Honor: Warfighter, w tym zwiastun trybu multiplayer.

Medal of Honor: Warfighter w akcji i zwiastun multiplayera na konferencji EA - ilustracja #1

Koncern Electronic Arts pokazał, czym zamierza powalczyć w tym roku o miano najlepszej pierwszoosobowej strzelaniny. Medal of Honor: Warfighter prezentuje się tak, jak można byłoby oczekiwać po grze napędzanej przez silnik Frostbite 2.0, ale czy to wystarczy, by zagrozić konkurencji spod znaku Call of Duty?

Fani serii Medal of Honor doczekali się wreszcie prezentacji fragmentów rozgrywki najnowszej produkcji studia Danger Close. Demonstracja na żywo przeprowadzona podczas konferencji EA ukazała misję rozgrywaną w okolicach somalijskiego Mogadiszu. Na telebimie można było zobaczyć m.in. desant z łodzi motorowych, starcia ze snajperami ukrywającymi się w zniszczonym mieście, operowanie zdalnie sterowanym robotem bojowym oraz widowiskowe sekwencje walki w zwolnionym tempie... Sporo jak na niespełna sześć i pół minuty. Z powodu relatywnie słabej jakości nagrania trudno oceniać oprawę wizualną, ale wydaje się, że deweloperzy wiedzą, co robią i pod tym względem nie będzie źle.

Korzystne wrażenie zrobił także ujawniony w dalszej kolejności zwiastun trybu multiplayer. Chyba szczególnie wyczekiwany przez polskich graczy. Oczywiście pojawiają się w nim żołnierze Gromu i na tle pozostałych jednostek prezentują się naprawdę godnie. Zresztą zobaczcie sami.

Przypominamy, że europejska premiera Medal of Honor: Warfighter wyznaczona została na 25 października. Gra ukaże się w wersjach na komputery PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Staraniem firmy Electronic Arts Polska na naszym rynku tytuł wydany będzie w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem).