Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 00:06

autor: Hed

Need for Speed: Most Wanted – pierwszy zwiastun i fragment rozgrywki prosto z E3 2012

W listopadzie otrzymamy wyścigi Need for Speed: Most Wanted, które stworzy studio Criterion. W tej otwartej grze ponownie rzucimy wyzwanie policji oraz znajomym.

Need for Speed: Most Wanted – pierwszy zwiastun i fragment rozgrywki prosto z E3 2012 - ilustracja #1

Firma Electronic Arts potwierdziła, że studio Criterion przypomni grę Need for Speed: Most Wanted. Nowa odsłona serii zostanie wydana 1 listopada tego roku w Europie na PC, Xboksie 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Androidzie. W produkcji wcielimy się w kierowców walczących o zdobycie tytułu największego pirata drogowego. Rozgrywka zostanie osadzona w otwartym świecie, w którym będziemy mogli rywalizować z innymi, uciekać przed policją, rzucać wyzwania znajomym i szukać ukrytych atrakcji.

Gra ma być odświeżeniem koncepcji Most Wanted i wzbogaceniem jej o współczesne elementy. Mówimy o funkcjach online, które obsłuży rozszerzona wersja systemu Autolog, znanego z innych produkcji wyścigowych EA. Tym razem będziemy zdobywać punkty „szybkości” za wszystkie czynności – to od nich ma zależeć pozycja w rankingu „najbardziej poszukiwanych” kierowców. Autolog będzie działał płynniej i bez zbędnych paneli interfejsu, czy multiplayerowego lobby. System podobno znajdzie wyzwania wszędzie, gdzie się da.

Wydawca ujawnił, że do sklepów trafi specjalne wydanie Need for Speed: Most Wanted, zawierające kilka cyfrowych dodatków, w tym dwa samochody: Maserati GranTurismo MC Stradale oraz Porsche 911 Carrera S. Studio Criterion, które zajmuje się grą, ma spore doświadczenie w tworzeniu otwartych produkcji wyścigowych. Deweloper ma przecież na koncie serię Burnout oraz Need for Speed: Hot Pursuit.

  1. Oficjalna strona Need for Speed
Need for Speed: Most Wanted – pierwszy zwiastun i fragment rozgrywki prosto z E3 2012 - ilustracja #2

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Need for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted