Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2012, 18:44

Nowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter - tak wygląda multiplayer z gry studia Danger Close

Nowy zwiastun gry Medal of Honor: Warfighter prezentuje tryb multiplayer. Produkcja, która zostanie wydana w październiku tego roku, powinna spodobać się fanom gatunku, bo atakuje zmysły dziesiątkami wybuchów i świetną grafiką.

Multiplayer Medal of Honor: Warfighter będzie wybuchowy.

Pojawił się nowy zwiastun trybu multiplayer z gry Medal of Honor: Warfighter, który testowaliśmy na targach E3. Produkcja oparta na silniku Frostbite 2, znanym z Battlefield 3, wygląda bardzo dobrze, ale nie zaskakuje niczym specjalnym - to widowiskowa strzelanka. Jako, że konkurencyjny Call of Duty: Black Ops II zabierze nas w odleglejszą przyszłość, gra może zyskać uznanie w oczach fanów współczesnych klimatów.

W zwiastunie zatytułowanym Fire Team pokazano mapę Tungawan Jungle, mieszczącą się na Filipinach. W grze wcielimy się w przedstawiciela jednego z dwunastu elitarnych oddziałów, wśród których znajduje się też polska jednostka GROM. Sama rozgrywka jest dość typowa – jest w niej dużo strzelania, wybuchów i wykorzystania dodatkowych gadżetów oraz umiejętności. Wszystko to wygląda naprawdę nieźle, bo Frostbite 2 wciąż robi dobre wrażenie.

Medal of Honor: Warfighter to kontynuacja gry z ubiegłego roku, której zadaniem było przypomnienie serii święcącej triumfy przed laty. Produkcją zajmuje się w dalszym ciągu studio Danger Close. Deweloper postawił sobie za cel pokazanie prawdziwszego oblicza wojny i oparł każdą z misji kampanii solowej na motywach prawdziwych zdarzeń. Warfighter wyjdzie w październiku na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

  1. Multiplayer w Medal of Honor: Warfighter - gramy i GROMimy na E3 2012