Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2012, 09:20

autor: Góral

Beta Medal of Honor: Warfighter na Xboksie 360 wystartuje już jutro

Na oficjalnym blogu gry Medal of Honor: Warfighter poinformowano, że otwarte beta testy nadchodzącej strzelanki rozpoczną się 5 października. Przypominamy, że w zabawie będą mogli wziąć udział wyłącznie użytkownicy konsoli Xbox 360.

Na oficjalnym blogu gry Medal of Honor: Warfighter ujawniono datę rozpoczęcia otwartej bety nowej strzelaniny ze stajni Electronic Arts. Testy wystartują już jutro, wyłącznie na konsoli Xbox 360.

Zabawa odbywać się będzie w nowym trybie Hotspot. Polega on na zajmowaniu punktów wyznaczonych na mapie. Drużyna, która jako pierwsza przejmie kontrolę nad trzema z pięciu baz, wygrywa. Starcia rozegramy na mapie Sarajevo, przedstawicielem każdej z 12 jednostek specjalnych (w tym oczywiście strasznie reklamowanego GROM-u).

Oprócz tego twórcy udostępnią Battleloga, czyli system monitorujący statystyki, dający dostęp do rankingów, a także umożliwiający podglądanie innych graczy. Pojawi się również możliwość tworzenia dwuosobowych ekip – Fire Teams. Danger Close, deweloper gry, dumnie obnosi się z faktem, że ich wojskowi konsultanci podsunęli im ten pomysł, bo właśnie w taki sposób wykonuje się zadania na prawdziwym polu walki.

Premiera Medal of Honor: Warfighter nastąpi w Polsce 25 października. Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PlayStation 3, Xboksie 360 i komputerach PC. Cenę sugerowaną ustalono na poziomie 249,99 zł (konsole) i 149,90 zł (PC).