Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2012, 10:15

autor: Góral

Medal of Honor: Warfighter debiutuje dzisiaj na terenie USA

W Stanach Zjednoczonych debiutuje dzisiaj nowa gra autorstwa studia Danger Close - Medal of Honor: Warfighter. Polska premiera wyczekiwanej produkcji nastąpi za dwa dni, ale już teraz w kilku polskich sklepach można nabyć swój egzemplarz.

Dzisiaj na terenie Stanów Zjednoczonych debiutuje oczekiwana gra Medal of Honor: Warfighter. Od 5 października posiadacze konsol Xbox 360 testowali ten tytuł w ramach otwartej bety, która oferowała zabawę w trybie Hotspot, gdzie dwie drużyny walczą o punkty na mapie. Od dzisiaj pograć może każdy mieszkaniec USA posiadający PlayStation 3, Xboksa 360 i PC. W niektórych polskich sklepach sprzedawcy zagięli po raz kolejny czasoprzestrzeń i można już kupić ten tytuł na dwa dni przed oficjalną premierą w naszym kraju.

Medal of Honor: Warfighter debiutuje dzisiaj na terenie USA - ilustracja #1
W Medal of Honor: Warfighter dostępne są jednostki specjalne z całego świata.

Przy produkcji nowej strzelanki pomagali przedstawiciele sił specjalnych z całego świata, w tym i żołnierze z polskiego GROM-u. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że w multiplayerze możemy wcielić się w wojaków poszczególnych jednostek i walczyć o sławę wraz z innymi graczami.

Tytuł działa na silniku Frostbite 2, znanym chociażby z gry Battlefield 3. Zapewnia on niesamowicie dopieszczoną oprawę graficzną, tyle, że jedynie w wersji na komputery PC. Na konsolach gra wygląda gorzej, na co wpływ mają ograniczone możliwości kilkuletnich już maszyn.

Wraz z premierą gry opublikowana została także pierwsza aktualizacja. Patch naprawia całą masę błędów, które mimo wszystko nie przeszkodziły przejść produkcji przez konsolową certyfikację. Electronic Arts, wydawca Medal of Honor: Warfighter, zaleca ściągnięcie łatki przed pierwszym odpaleniem nowej strzelanki. Wydawanie niedopracowanych produktów to w dzisiejszych czasach norma, ale ich naprawianie już na samym starcie zawsze wywołuje grymas na twarzy.

Medal of Honor: Warfighter to kontynuacja wydanej w 2010 roku gry Medal of Honor. Na terenie naszego kraju ukaże się 25 października w polskiej wersji językowej (dubbing) na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputerach PC. Dystrybutor gry, polski oddział firmy Electronic Arts, ustalił sugerowaną cenę na 149,90 zł (PC) i 249,90 zł (konsole).

TWOIM ZDANIEM

Czy fakt, że w MoH: Warfighter pojawia się GROM ma dla Ciebie znaczenie?

To miły akcent ale i bez tego bym zagrał.
58,6%
Nic mnie nie przekona do MoH: Warfighter.
21,5%
Tak! Chcę zagrać Polakami! Dlatego kupię.
19,9%
Zobacz inne ankiety