Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2012, 17:53

autor: Olek

Medal of Honor: Warfighter – zobacz 8-minutowy fragment rozgrywki trybu dla jednego gracza

Rodzimy oddział koncernu Electronic Arts zamieścił w serwisie YouTube fragment rozgrywki trybu jednoosobowego z gry Medal of Honor: Warfighter. 8-minutowy materiał wideo opatrzony został polskimi napisami.

Medal of Honor: Warfighter – zobacz fragment rozgrywki trybu dla jednego gracza - ilustracja #1
Kampania single-player w grze Medal of Honor: Warfighter będzie złożona z misji inspirowanych autentycznymi wydarzeniami.
Medal of Honor: Warfighter
  1. producent: Danger Close
  2. wydawca: Electronic Arts
  3. gatunek: gry akcji (FPP)
  4. premiera na świecie: 23 października 2012r.
  5. premiera w Polsce: 25 października 2012r.
  6. platformy sprzętowe: PC, Xbox 360, PlayStation 3

O trybie wieloosobowym w Medal of Honor: Warfighter wiemy już prawie wszystko. Wydawca gry tworzonej przez studio Danger Close uznał, że pora pokazać graczom coś z kampanii solowej. Opublikowany dziś 8-minutowy klip z rozgrywki single-player przedstawia starcia z terrorystami na ogarniętej powodzią, filipińskiej wyspie Basilan.

Nie ocenia się gier przed premierą, a już zwłaszcza po klipach wideo, ale kampania główna w Medal of Honor: Warfighter wygląda tak, jak można było się tego spodziewać. Gracze mogą więc liczyć na dynamiczną akcję ze sporą ilością widowiskowych, choć mocno oskryptowanych scen. Na szczęście na bieganiu i ślepym strzelaniu do przeciwników się nie skończy.

Filmik opatrzony został napisami, dlatego na razie nic nie możemy powiedzieć o jakości polskiego dubbingu. Zabrakło również informacji o platformie sprzętowej, na jakiej nagrany został klip, ale przypuszczalnie tak gra prezentować się będzie na komputerach PC.

Wydawca zachęca, by skorzystać z oferty przedsprzedaży, w której jednym z bonusów jest pakiet map Polowanie. Zainteresowanych złożeniem zamówienia zachęcamy do wizyty w Sklepie Gry-OnLine.pl, gdzie gra Medal of Honor: Warfighter – Edycja Limitowana oferowana jest w cenach 129,90 zł (wersja PC) oraz 209,90 zł (wersje Xbox 360 i PlayStation 3).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Medal of Honor: Warfighter – Edycja Limitowana
  2. Testujemy multiplayera w Medal of Honor: Warfighter - bez współpracy ani rusz
  3. Multiplayer w Medal of Honor: Warfighter - gramy i GROMimy na E3 2012