Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2012, 11:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zadaj pytanie żołnierzowi GROM i wygraj koszulkę Medal of Honor: Warfighter

Udział jednostki GROM w Medal of Honor: Warfighter jest dla Polaków sporą atrakcją. Dajemy wam możliwość zadawania pytań byłemu żołnierzowi jednostki, który pracuje przy powstawaniu gry jako konsultant.

Zadaj pytanie żołnierzowi GROM i wygraj koszulkę Medal of Honor: Warfighter. - ilustracja #1

W grze Medal of Honor: Warfighter (polska premiera 25 października), istotną rolę odegra polska jednostka GROM – wystąpi zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza jak i w trybie multiplayer. We współpracy z Electronic Arts Polska, wszyscy Czytelnicy naszego serwisu mają szansę zadania pytań byłemu żołnierzowi elitarnej i doskonale znanej na całym świecie jednostki GROM. Komandos o pseudonimie Vinci zakończył służbę w tym oddziale i obecnie udziela cennych wskazówek twórcom gry Medal of Honor: Warfighter. Jaki był jego wkład w grę? O to możecie zapytać go sami.

Vinci odpowie na piętnaście najciekawszych zdaniem redakcji pytań, a ich autorzy otrzymają ufundowane przez Electronic Arts Polska koszulki.

Zadaj pytanie żołnierzowi GROM i wygraj koszulkę Medal of Honor: Warfighter. - ilustracja #2

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy wymyślić pytanie do żołnierza GROM, a następnie zadać je w komentarzu pod niniejszym artykułem lub na naszym profilu Facebookowym, w komentarzu do obiektu odwołującego się do konkursu. Pytania można przesyłać też za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected].

Na pytania czekamy do niedzieli, 9 września, do godz. 23:59. Zwycięzcy konkursu poznają wyniki w chwili publikacji artykułu z odpowiedziami – obok pytania pojawią się ich ksywki z serwisu gry-online.pl

REGULAMIN ZABAWY

  • Jeden użytkownik może zadać tylko jedno pytanie.
  • W przypadku publikacji pytania na profilu facebookowym bądź przesyłania ich pocztą elektroniczną, należy podać ksywkę z serwisu gry-online.pl. Komentarze i listy bez ksywek nie będą brane pod uwagę w konkursie!
  • W przypadku pojawienia się podobnie brzmiących lub identycznych pytań, honorowany będzie uczestnik, który podeśle/opublikuje je jako pierwszy.
  • Pytania można przesyłać do 9 września, do godz. 23:59.
  • Zwycięzca nie będzie mieć możliwości wyboru rozmiaru koszulki.
  • Warunkiem otrzymania wygranej jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (zakładka „Ustawienia”, punkt „Chcę otrzymywać specjalnie dla mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach…”), oraz poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).
  • Nagrody zostaną wysłane na koszt GRY-OnLine S.A. w ciągu 14 dni roboczych od daty publikacji artykułu z odpowiedziami.