Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2012, 11:12

autor: Hed

Start Guild Wars 2 w oczach świata – wideofelieton Rock Alone

Jak Guild Wars 2 został przyjęty na świecie? Sprawdził to Rock w specjalnym materiale wideo, podsumowującym wrażenia różnych serwisów specjalizujących się w grach MMO.

Start Guild Wars 2 w oczach świata – wideofelieton Rocka - ilustracja #1
Jak świat przyjął Guild Wars 2?

Guild Wars 2 wystartował pod koniec ubiegłego miesiąca. Naturalną koleją rzeczy jest to, że zaczynają pojawiać się komentarze na temat gry. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie wrażenie produkcja studia ArenaNet i firmy NCsoft wywarła na dziennikarzach z serwisów zajmujących się tematyką MMO. Opinie, recenzje oraz relacje zebrał i przedstawił Rock w specjalnym felietonie wideo. Jak start Guild Wars 2 wypadł w oczach świata?

Grając w Guild Wars 2 dochodzę do wniosku, że to nie rewolucja, ale powiew świeżości dla gatunku MMO. Można odnieść wrażenie, że ArenaNet wzięła na tapetę praktycznie każdy aspekt rozgrywki z gier tego typu i zastanowiła się nad tym, jak go poprawić, zmienić lub zastąpić. Przy tym wszystkim deweloper stara się wyciąć nudniejsze fragmenty zabawy i skoncentrować wyłącznie na ciekawej walce, zdarzeniach oraz zdobywaniu nagród.

Po więcej wrażeń na temat Guild Wars 2 odsyłamy do naszej wciąż powstającej recenzji, która doczekała się aktualizacji parę dni temu. Finalną opinię na temat gry zaprezentujemy wkrótce. Już teraz można jednak powiedzieć, że początkowa faza zabawy jest naprawdę przyjemna, więc fani MMO zawiedzeni nie będą. Guild Wars 2 wystartował 28 sierpnia. Pudełkową wersję gry można kupić w cenie sugerowanej wynoszącej 199,90 zł.

  1. ArenaNet kontra klasyczne MMO – recenzja gry Guild Wars 2 (w przygotowaniu)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.