Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2012, 10:45

autor: Aver

Zobacz nowy telewizyjny zwiastun gry Assassin's Creed III

Podczas meczu otwarcia sezonu ligi NFL został pokazany nowy, trwający minutę zwiastun gry Assassin’s Creed III. Jest on połączeniem scen z rozgrywki z fragmentami przerywników CGI, przy akompaniamencie przeboju „Coming Home”.

W sieci pojawił się najnowszy telewizyjny zwiastun gry Assassin’s Creed III, który widzowie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie mogli zobaczyć podczas meczu otwarcia sezonu ligi NFL.

Zobacz nowy telewizyjny zwiastun gry Assassin's Creed III - ilustracja #1
Assassin's Creed III – ujęcie z prezentacji możliwości silnika AnvilNext

Reklamie towarzyszy fragment przeboju “Coming Home” grupy Diddy – Dirty Talk z udziałem piosenkarki Skylar Grey z 2010 roku, który w serwisie Youtube wyświetlono dotychczas ponad 93 mln razy.

Na zwiastun składają się zmontowane w dynamiczny sposób fragmenty gameplay’a i przerywników filmowych, na których możemy m.in. ujrzeć z bliska całą twarz Connora – bohatera gry. Trzeba przyznać, że przypomina on nieco Desmonda Milesa. W jednej ze scen widzimy fragment jego spotkania z Jerzym Waszyngtonem.

Assassin’s Creed III ukaże się 31 października na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a trzy tygodnie później na pecety. W przyszłości pojawi się także wydanie na Wii U. Akcja produkcji rozgrywa się w Ameryce Północnej w czasach wojny o niepodległość trzynastu amerykańskich kolonii. W trybie jednoosobowym wcielimy się w pół-Indianina Connora, choć w posiadających własną fabułę rozgrywkach multiplayer poznamy także inne postaci. Przejście głównego wątku ma zająć ok. 25 godzin. W Polsce gra ukaże się zlokalizowana kinowo.