Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2012, 13:05

autor: Sarge

Kampania w grze Assassin's Creed III potrwa ok. 20-25 godzin

Wygląda na to, że ukończenie jednoosobowego trybu kampanii w grze Assassin's Creed III zajmie przeciętnemu graczowi ok. 20-25 godzin. Taką informację na targach gamescom podał jeden z pracowników studia Ubisoft Montreal.

Steven Masters, czołowy projektant gry Assassin’s Creed III, wypowiedział się w wywiadzie dla holenderskiego serwisu GamersNET na temat długości kampanii dla pojedynczego gracza w nadchodzącej produkcji. Wygląda na to, że dzieło studia Ubisoft Montreal starczy na stosunkowo długo.

Kampania w grze Assassin's Creed III potrwa ok. 20-25 godzin - ilustracja #1
Jednoosobowa kampania zapewni wiele godzin zabawy

Okazuje się, że przejście trybu dla jednego gracza w Assassin’s Creed III powinno zajmować ok. 20-25 godzin. Taka różnica wynika z tego, czy podejmiemy się wykonywania zadań pobocznych – wobec tego można się spodziewać, że na ich przejście będziemy musieli poświęcić ok. 5 godzin. W dzisiejszych czasach tryb fabularny starczający na ponad 20 godzin to naprawdę dobry wynik. Kiedy ukończymy kampanię dla jednego gracza, żywotność wydłużyć powinien tryb multiplayer.

Assassin’s Creed III zadebiutuje w Europie 31 października na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, 23 listopada na PC, a w późniejszym terminie na Wii U. Gra w naszym kraju zostanie wydana przez rodzimy oddział firmy Ubisoft w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Produkt będzie dostępny wraz z Pakietem Kolonialnym, zawierającym dodatki DLC wprowadzające szkocki pistolet skałkowy oraz tradycyjny ubiór kolonialny.