Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2012, 11:55

autor: Aver

Assassin’s Creed III w Polsce zlokalizowany kinowo

Firma Ubisoft poinformowała, że najnowsza odsłona przygód Desmonda i sekty asasynów ukaże się w Polsce w wersji kinowej. W wybranych sklepach pojawił się także pudełkowy pre-order tytułu.

Zgodnie z informacjami podanymi przez polski oddział firmy Ubisoft, piąta odsłona cyklu Assassin’s Creed ukaże się w naszym kraju w wersji zlokalizowanej kinowo na wszystkich platformach docelowych.

Aby choć minimalnie zrekompensować rodzimym nabywcom Assassin’s Creed III brak pełnej lokalizacji, firma Ubisoft zapowiedziała, że gra ukaże się w naszym kraju wraz z Pakietem Kolonialnym, zawierającym cyfrowe dodatki w postaci szkockiego pistoletu skałkowego oraz tradycyjnego ubioru kolonialnego.

Assassin’s Creed III w Polsce zlokalizowany kinowo - ilustracja #1

Ponadto rozpoczęto sprzedaż pudełkowego pre-orderu Assassin’s Creed III w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Jest on dostępny w Internecie oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt. Sugerowana cena detaliczna to 29,90 zł. Kwota ta zostanie odjęta od ceny pełnej wersji gry w momencie jej premiery.

W nowego bohatera serii, półindianina Connora, będziemy mogli wcielić się począwszy od 31 października. Tego dnia Assassin’s Creed III zadebiutuje na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Planowane jest także wydanie wersji na konsolę WiiU.

Tytuł w wersji na PC dostępny jest w przedsprzedaży m.in. w sklepie GRY-OnLine w cenie 119,90 zł.