Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Nowe Vampire The Masquerade w planach Paradox Interactive

Entelarmer, 22 maja 2018, 10:50

Fredrik Wester, prezes Paradox Interactive, ponownie poruszył kwestię możliwej kontynuacji gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Firma rozważa powrót do tego uniwersum, ale raczej w perspektywie odległej przyszłości, być może w formie zupełnie nowej serii RPG.

Wieści ze świata (Lichtspeer, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, Destiny, Minecraft, Virtua Fighter) 16/8/2016

Draug, 16 sierpnia 2016, 14:42

Dziś piszemy o dacie premiery i docelowych platformach sprzętowych gry Lichtspeer, ankiecie firmy Paradox Interactive, która sugeruje badanie gruntu pod kontynuację Vampire: The Masquerade - Bloodlines, zapowiedzi Destiny: The Collection, wsparciu dla Oculus Rifta w grze Minecraft i o odnowieniu znaku towarowego Virtua Fighter. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Szykuje się kontynuacja Vampire The Masquerade: Bloodlines?

Góral, 6 maja 2016, 12:06

Firma White Wolf Publishing, należąca od 2015 roku do Paradox Interactive, zarejestrowała w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych nazwę Vampire Bloodlines. Czyżby szykowała się kontynuacja wydanego w 2004 roku Vampire The Masquerade: Bloodlines?

Paradox Interactive przejmuje prawa do Świata Mroku i serii Vampire: The Masquerade

Pirlond, 29 października 2015, 15:43

Wygląda na to, że istnieje szansa na dokończenie prac nad grą sieciową World of Darkness. Przedstawiciele Paradox Interactive poinformowali o wykupieniu firmy White Wolf – właściciela praw do produkcji, a także popularnego cyklu Vampire: The Masquerade.

Wieści ze świata (The Hunter: Primal, Star Citizen, Far Cry 4) 25/11/14

luckie, 25 listopada 2014, 12:16

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi dodatku Primal do gry The Hunter, oczekiwaniach Chrisa Robertsa odnośnie zbiórki na rzecz Star Citizen oraz łatce do pecetowej wersji Far Cry 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Interakcja z NPC-ami czyli "odgrywanie roli” w cRPG-ach

BattleAxe, 27 października 2014, 17:15

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób "odgrywa się role" w komputerowych RPG-ach? Na czym polega interakcja z postaciami niezależnymi i towarzyszami z drużyny?

O ostatnim gwoździu do trumny Troika Games

Gawełko, 25 marca 2013, 13:50

Vampire – The Masquerade: Bloodlines, gra fabularna z monumentalną wizją i doskonałym wyczuciem materiału źródłowego oraz pożegnalne dzieło legendarnego studia Troika Games.

Najlepsze modyfikacje (18/02/2013) - m.in. Aliens: Killing Floor, Portal 2 Memories i mody do Far Cry 3

Adrian Werner, 18 lutego 2013, 06:59

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak Aliens: Killing Floor, modyfikacje wzbogacające Far Cry 3, Portal 2 Memories, Legacy Era: Second Imperial Civil War, tryb DirectX10 do Aliens: Colonial Marines i fanowskie łatki do Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

World of Darkness nadal w grze. Twórcy inspirują się kultowym Bloodlines

Hed, 17 stycznia 2012, 10:15

Sieciowa gra o wampirach World of Darkness jest nadal w produkcji. Potwierdził to jeden z twórców, który przy okazji opowiedział o paru elementach tytułu. Deweloperzy tworzący produkcję inspirują się kultową grą Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Ruszyła halloweenowa wyprzedaż gier na Steamie

DogGhost, 28 października 2011, 08:10

Z okazji zbliżającego się Halloween w serwisie Steam przygotowano szereg promocji. Do 31 października możecie nabyć między innymi grę Amnesia: The Dark Descant za ok. 13 zł oraz Vampire: The Masquerade – Bloodlines za ok. 22 zł. Wyprzedaż obejmuje ponad 50 tytułów.

Najciekawsze modyfikacje (15/06/11)

Adrian Werner, 15 czerwca 2011, 09:30

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto, nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Współtwórca Fallouta i Arcanum pracuje nad nową grą RPG

Hed, 19 marca 2009, 08:54

Jason Anderson pracuje nad nową produkcją RPG dla firmy inXile. Osobnik ten odpowiedzialny jest między innymi za współtworzenie pierwszego Fallouta, jeszcze w szeregach studia Interplay. Chociaż na razie nie otrzymaliśmy wielu precyzyjnych informacji co do charakteru tego projektu, to pojawiają się pewne sugestie, że być może będzie on swoistą kontynuacją Wastelands, czyli pierwowzoru Fallouta.

Kolejny, nieoficjalny, patch Vampire The Masquerade: Bloodlines

Elrond, 16 stycznia 2006, 09:51

Firma Troika Games bezpowrotnie(?) zniknęła z rynku elektronicznej rozrywki, pozostawiając po sobie nieutulonych w żalu fanów oraz projekty takie jak Arcanum, Świątynia Pierwotnego Zła czy Vampire The Masquerade: Bloodlines. Fani tej ostatniej pozycji z uporem godnym podziwu tworzą kolejne łatki usprawniające rozgrywkę, czego owocem jest kolejny już patch, w wersji 2.0.

Vampire: the Masquerade - kolejny nieoficjalny patch

Elrond, 5 września 2005, 14:04

Co prawda firma Troika Games zakończyła swój żywot w branży rozrywki elektronicznej, to jednak ten fakt nie oznacza, iż Vampire The Masquerade: Bloodlines nie pozostaje pod czujną opieką. Właśnie ukazał się kolejny, nieoficjalny patch, dzięki któremu gra uzyskała wersję 1.7. Łatka powstała na bazie poprzednich, również nieoficjalnych poprawek, stworzonych przez Dana Uprighta.

Koniec Troika Games

Krystian Smoszna, 25 lutego 2005, 07:18

Koniec domysłów i spekulacji. Leonard Boyarsky, Tim Cain oraz Jason Anderson wystosowali specjalne oświadczenie, w którym poinformowali o likwidacji Troika Games. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki, mówiące o wyprzedaży sprzętu biurowego, które zwiastowały rychły upadek firmy.

Koniec Troika Games? - czyli jak umierają legendy.

Kull, 17 lutego 2005, 09:32

O czarnych chmurach nad firmą Troika pisaliśmy trzy tygodnie temu. Nikt jednak nie spodziewał się, iż problemy z wydawcą i ewentualne zamknięcie studia są aż tak realnym zagrożeniem. W Internecie krąży od kilku dni anonimowy e-mail, z którego jasno wnika, jakoby Troika zakończyła już swoją działalność.

Czarne chmury nad firmą Troika?

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2005, 12:26

Co się dzieje z firmą Troika? Wydawałoby się, że nic niepokojącego – przynajmniej oficjalnie. Tymczasem w Internecie aż huczy od plotek, które mówią o rzekomej stagnacji w szeregach tego zasłużonego dla gatunku cRPG developera a nawet zwolnieniach załogi.

Poradnik: Vampire The Masquerade: Bloodlines

Redakcja GRYOnline.pl, 28 grudnia 2004, 19:44

Almanach wiedzy do gry Vampire The Masquerade: Bloodlines pomoże przetrwać w Los Angeles, udzielając cennych porad odnośnie rozwoju wampirycznych mocy, analizując dostępny dla ekwipunek oraz omawiając misje główne jak i poboczne, które przyjdzie wykonać pod osłoną nocy.

Nowy numer elektronicznego GameStara już dostępny (16/12/04)

Redakcja GRYOnline.pl, 16 grudnia 2004, 12:18

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością najnowszego, całkowicie darmowego wydania Tygodnika internetowego GameStar. Tym razem tematem przewodnim numeru jest gra Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Nieoficjalny patch do Vampire The Masquerade: Bloodlines

Elrond, 9 grudnia 2004, 14:34

Do tej pory firm Activision oraz Troika nie podały żadnych oficjalnych wiadomości na temat oficjalnego patcha do gry Vampire The Masquerade: Bloodlines. Gracze postanowili więc wziąć sprawy we własne ręce. Członek społeczności obecnej na PlanetVampire Bloodlines niczym Adam Słodowy z programu Zrób to Sam, stworzył nieoficjalną łatkę do gry.

Vampire The Masquerade: Bloodlines już w sprzedaży

Speed, 17 listopada 2004, 16:28

Kolejna wirtualna interpretacja klasycznego (pen & paper) systemu RPG firmy White Wolf Publishing, gra cRPG studia Troika Games pt. Vampire The Masquerade: Bloodlines od kilkunastu godzin jest już w sprzedaży – poinformowali przedstawiciele wydawcy, firmy Activision. Z pierwszych doniesień jasno wynika, że gra – zresztą zgodnie z oczekiwaniami – zbiera bardzo dobre oceny.

Już za kilka dni Vampire the Masquerade: Bloodlines trafi do sklepów

Krystian Smoszna, 10 listopada 2004, 07:07

Koniec oczekiwania! Znamy już oficjalną i stuprocentowo pewną datę, kiedy to najnowszy produkt specjalistów od RPG z Troika Games o nazwie Vampire the Masquerade: Bloodlines ujrzy światło dzienne. A stanie się to już za sześć dni!

Vampire: The Masqerade - Bloodlines tylko dla "samotników"

Elrond, 12 października 2004, 13:52

Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o tym, iż wydawca Vampire: The Masqerade - Bloodlines nie zdecydował się na wypuszczenie jej grywalnego dema. Teraz natomiast dowiadujemy się, iż w Bloodlines będziemy mogli grać tylko w pojedynkę.

Activision ujawnia soundtrack do gry Vampire The Masquerade – Bloodlines

Speed, 2 października 2004, 11:48

Konsorcjum wydawnicze Activision zdradziło detale ścieżki dźwiękowej w ich nowej grze, Vampire The Masquerade – Bloodlines. Warto w tym miejscu wspomnieć, że tytuł ten jest kolejną wirtualną interpretacją klasycznego (pen & paper) systemu RPG firmy White Wolf Publishing.

Vampire The Masquerade–Bloodlines bez dema

Speed, 18 czerwca 2004, 14:53

Wszystkich, którzy z utęsknieniem i niecierpliwością odliczają czas do wydania wersji demonstracyjnej gry Vampire The Masquerade – Bloodlines, musimy niestety zmartwić. Jeden z pracowników Troika Games, studia developerskiego odpowiedzialnego za tenże tytuł, na łamach zagranicznego forum dyskusyjnego zdradził, że produkt wydawany przez korporację Activision, nie doczeka się grywalnego dema.