Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Medium

The Medium - polski horror z datą premiery

qjin, 9 października 2020, 13:59

Polskie studio Bloober Team udostępniło nowy zwiastun The Medium, który ujawnił datę wydania gry. Premiera horroru odbędzie się przed końcem 2020 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X i S.

Gameplay z The Medium pokazuje mechanikę dwóch światów

Adrian Werner, 25 lipca 2020, 08:55

Do sieci trafił nowy materiał wideo z The Medium, czyli polskiego horroru studia Bloober Team, znanego m.in. z serii Layers of Fear. Filmik koncentruje się na pokazaniu mechaniki eksplorowania jednocześnie dwóch światów – rzeczywistego i duchowego.

The Medium – znamy wymagania sprzętowe PC

qjin, 23 lipca 2020, 21:59

Polskie studio Bloober Team ujawniło na platformie Steam minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe The Medium na PC. Gra będzie obsługiwać również technikę ray tracingu.

The Medium - polski akcent na pokazie Xboxa

AlexB, 23 lipca 2020, 19:07

Podczas prezentacji Xbox Games Showcase pojawił się zwiastun z elementami gameplayu gry The Medium od polskiego studia Bloober Team. Produkcja zmierza na PC oraz Xboksa Series X.

Polskie The Medium - tak wygląda zwiedzanie dwóch wymiarów jednocześnie

AlexB, 23 lipca 2020, 12:15

W sieci pojawiły się nowe screeny z gry The Medium – psychologicznego horroru od polskiego studia Bloober Team. Prezentują one interesujący element gameplayu – prowadzenie śledztwa w dwóch rzeczywistościach naraz.

Polskie Bloober Team może trafić pod skrzydła innej firmy

AlexB, 23 czerwca 2020, 11:50

Bloober Team wystawia się na sprzedaż. Polskie studio przygotowało tzw. „short listę” podmiotów mających stanowić organ doradczy podczas potencjalnego procesu fuzji lub przejęcia. Jak na razie nie wiadomo, jakie firmy są zainteresowane krakowską ekipą.

Kraków rozsypuje się na zwiastunie horroru The Medium

Adrian Werner, 7 maja 2020, 17:26

Polskie studio Bloober Team ujawniło grę The Medium, czyli psychologiczny horror na PC i Xbox Series X. W produkcję zaangażowani są aktorzy - Marcin Dorociński oraz Weronika Rosati.

Pierwszy screen z nowej gry twórców Music Master: Chopin

Kono, 9 lipca 2012, 11:08

W sieci pojawił się pierwszy screen z gry Medium - tajemniczego projektu autorstwa krakowskiego studia Bloober Team. Niestety oprócz obrazka nasączonego japońskimi klimatami, nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat samej gry.

Medium - tajemniczy projekt polskiego studia Bloober Team

Kono, 4 czerwca 2012, 11:31

W sieci zahuczało od plotek na temat gry Medium. Najprawdopodobniej jest to produkcja krakowskiego studia Bloober Team. Projekt zwrócił na siebie uwagę dzięki interesującej kampanii wirusowej.