Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2021, 12:10

autor: Qskan

The Medium wśród największych premier stycznia na Steamie

Valve podzieliło się z graczami zestawieniem tytułów, które w styczniu na Steamie uzyskały największą popularność. Wśród najlepszej dwudziestki znajduje się m.in. polski horror The Medium.

W SKRÓCIE:
  • Valve opublikowało zestawienie najlepszych premier stycznia 2021 roku na Steam.
  • W najlepszej dwudziestce znalazło się m.in. The Medium.
  • Oprócz dwudziestu najlepszych premier podano także najpopularniejsze gry darmowe.

Styczeń już za nami, a co za tym idzie, pora podsumować pierwszy miesiąc 2021 roku. Na Steamie właśnie opublikowano listę dwudziestu bestsellerów, które w styczniu cieszyły się największym powodzeniem. 12 z nich to gry, które zadebiutowały w formie wczesnego dostępu. Natomiast aż osiem z dwudziestu to debiutanckie dzieła deweloperów.

Nie będzie zaskoczeniem, że w tym gronie znajduje się także polskie The Medium, horror od Bloober Team, który zebrał dobre recenzje na początku roku. Osadzona w Polsce lat 90. gra była jedną z większych premier początku roku. Na liście znalazły się także tytuły pochodzące z serii Yakuza (części od trzeciej do piątej otrzymały w styczniu wersję Remastered). Wśród najlepiej sprzedających się gier są także dwie chińskie produkcje mocno eksponujące klimat Państwa Środka, które najprawdopodobniej zrobiły furorę na Steam China. Tradycyjnie, oprócz dwudziestki najlepiej sprzedających się gier, Valve wyróżniło 5 najpopularniejszych produkcji free-to-play.

UWAGA! Poniższa lista nie jest uszeregowana względem popularności lub wyników sprzedażowych. Kolejność jest losowa.

Największe premiery stycznia 2021 na Steam:

Największe premiery free-to-play:

Tak prezentuje się styczniowe zestawienie najlepszych premier na Steam. Jeśli mieliście okazję zagrać – dajcie znać, co sądzicie o tych grach.