Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2021, 15:32

autor: "Vergil"

The Medium - 14 minut gameplayu z polskiego horroru

Na nieco ponad trzy tygodnie przed premierą gry The Medium polskie studio Bloober Team opublikowało długi gameplay z tej produkcji. Trwający 14 minut materiał wideo pozwala przyjrzeć się z bliska eksploracji dwóch wymiarów jednocześnie, zagadkom oraz elementom skradankowym i zręcznościowym.

Rodzime studio Bloober Team opublikowało długi, bo trwający czternaście minut gameplay z gry The Medium. Na materiale wideo możemy zobaczyć przede wszystkim, jak będzie wyglądać eksploracja ponurych lokacji znajdujących się zarówno w naszym, jak i w równoległym, „demonicznym” świecie. Rzecz jasna uwagę zwraca flagowy element tej produkcji, czyli jednoczesne przemierzanie obu wymiarów; nie zabraknie jednak momentów, w których Marianne, czyli główna bohaterka, będzie przebywać wyłącznie w jednym z nich. Ponadto gameplay pozwala obejrzeć kilka przerywników filmowych, a także przyjrzeć się z bliska elementom skradankowym i zręcznościowym.

Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że The Medium trafi na komputery osobiste oraz Xboksy Series X/S za nieco ponad trzy tygodnie, a dokładnie – 28 stycznia.

  1. The Medium – oficjalna strona internetowa
  2. Widzieliśmy grę The Medium - „Silent Hill z Krakowa” intryguje
  3. Premiery gier - w jakie nowe gry zagramy w styczniu 2021