Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2021, 18:24

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

The Medium oraz Observer: System Redux pojawią się w wersji pudełkowej

Krakowskie studio Bloober Team wyda swoje dwie ostatnie produkcje w wersji pudełkowej. Dystrybucją zajmie się austriacka firma Koch Media.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów zbierania pudełkowych wersji gier. Polskie studio Bloober Team zawarło umowę z austriacką firmą Koch Media, w wyniku której dwie ostatnie gry krakowskiego dewelopera, czyli The Medium oraz Observer: System Redux zostaną wydane na fizycznych nośnikach. Obie produkcje, które do tej pory były obecne tylko w dystrybucji cyfrowej, będą dostępne we wszystkich krajach świata, z wyjątkiem Japonii.

Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie spółki:

Gry w wersji pudełkowej pojawią się w sprzedaży w tym roku. W ocenie spółki, sprzedaż gier będzie mieć wpływ na jej wyniki finansowe.

The Medium oraz Observer: System Redux pojawią się w wersji pudełkowej - ilustracja #1
Historia Marianne będzie w tym roku dostępna nie tylko w wersji cyfrowej.

Observer: System Redux to odświeżona wersja gry wydanej w 2017 roku, która została nie tylko dostosowana pod konsole dziewiątej generacji, ale też obdarzona nową zawartością fabularną. Z kolei The Medium to najnowszy hit Bloobera, wydany wyłącznie na Xboksa Series X|S oraz PC. Nie wiadomo, kiedy dokładnie obie produkcje pojawią się w wersji pudełkowej oraz czy druga z wymienionych gier będzie dostępna dla posiadaczy PlayStation 5.