Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS5XSX
Okładka Observer: System Redux (PS5)

Observer: System Redux

Odświeżona wersja wydanego w 2017 roku horroru psychologicznego. Observer: System Redux oferuje nie tylko poprawioną oprawę graficzną, ale również dodatkową zawartość fabularną. Za grę odpowiada polskie studio Bloober Team.

Przygodowe | FPP | science fiction | thriller | detektywistyczne | horror | polskie | reedycje/remastery/remaki

Okładka Observer: System Redux (PS5)

data premiery gry:

gru2020

PS5 XSX

Observer: System Redux to przygotowana z myślą o dziewiątej generacji konsol, odświeżona wersja wydanego w 2017 roku horroru psychologicznego. Za opracowanie tytułu odpowiada rodzime studio Bloober Team.

Fabuła

Historia przedstawiona w Observer: System Redux ma miejsce w Krakowie w 2084 roku. Chociaż produkcja została wzbogacona o dodatkowe wątki, to trzon opowieści nie został zmieniony. Gracz wciela się w Daniela Lazarskiego, czyli tzw. Obserwatora – policjanta zdolnego hakować umysły podejrzanych. Właściwa akcja rozpoczyna się w momencie, gdy otrzymuje on list od zaginionego syna, inżyniera zatrudnionego w Chiron Corporation – firmie finansującej jednostkę, dla której pracuje główny bohater.

Mechanika

Observer: System Redux to pierwszoosobowa gra przygodowa. Gracz głównie eksploruje lokacje, rozmawia z napotkanymi postaciami niezależnymi i wykonuje kolejne zadania. Dodatkowo tytuł zawiera sekwencje rodem z horrorów. Bohater wnika w nich do umysłów podejrzanych, stając się przy tym częścią przeżytych przez nich koszmarów.

Kwestie techniczne

Observer: System Redux oferuje odświeżoną oprawę graficzną, w której poprawiono oświetlenie oraz modele postaci. Dodatkowo tytuł oferuje rozdzielczość 4K w 60 klatkach na sekundę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Observer: System Redux

Wymagania wiekowe Observer: System Redux

16+

Trailer Observer System Redux pokazuje grafikę z PS5 i XSX
Trailer Observer System Redux pokazuje grafikę z PS5 i XSX

wiadomość16 kwietnia 2020

Studio Bloober Team opublikowało dziś pierwszy zwiastun zmierzającego na PlayStation 5 i Xbox Series X Observer: System Redux. Zaprezentowany materiał daje nam przedsmak tego, jak prezentować się będzie grafika na konsolach przyszłej generacji.

Bloober Team szykuje Observer System Redux na PS5 i XSX
Bloober Team szykuje Observer System Redux na PS5 i XSX

wiadomość8 kwietnia 2020

Studio Bloober Team opublikowało teaser Observer System Redux. Nie wiemy jeszcze, czym dokładnie jest ten projekt, ale potwierdzono, że trafi on na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

PS5
XSX