Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2020, 21:48

Trailer Observer System Redux pokazuje grafikę z PS5 i XSX

Studio Bloober Team opublikowało dziś pierwszy zwiastun zmierzającego na PlayStation 5 i Xbox Series X Observer: System Redux. Zaprezentowany materiał daje nam przedsmak tego, jak prezentować się będzie grafika na konsolach przyszłej generacji.

Trailer Observer System Redux pokazuje grafikę z PS5 i XSX - ilustracja #1
Observer: System Redux trafi na konsole przyszłej generacji pod koniec tego roku

Tydzień temu rodzime studio Bloober Team opublikowało teaser zmierzającego na PlayStation 5 i Xboksa Series X Observer: System Redux. Dziś doczekaliśmy się pełnej zapowiedzi produkcji. Z związku z tym opublikowany został pierwszy zwiastun. Zawiera on w sobie fragmenty rozgrywki, prezentujące nam grafikę prosto z konsol przyszłej generacji. Dodatkowo dowiedzieliśmy się również, że gra trafi na rynek w czwartym kwartale tego roku.

Observer: System Redux ma być nie tylko odświeżoną wersją tytułu z 2017 roku. Tytuł zaoferuje nową zawartość fabularną, która nigdy wcześniej nie ujrzała światła dziennego. Oczywiście nie obędzie się także bez usprawnień graficznych – gra ma oferować rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki temu otrzymamy hiperrealistyczną grafikę, której próbki widzimy na powyższym materiale.