Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 kwietnia 2020, 21:03

Gra Manual Samuel za darmo

Do 19 kwietnia do godziny 19:00 czasu polskiego w Humble Store możemy za darmo zdobyć Manual Samuel, czyli utrzymaną w humorystycznej konwencji grę przygodową. Tytuł otrzymamy w postaci klucza Steam.

Gra Manual Samuel za darmo - ilustracja #1
Przez najbliższe trzy dni możecie zdobyć za darmo grę Manual Samuel.

W Humble Store od dziś można za darmo nabyć Manual Samuel, czyli humorystyczną grę przygodową. Wcielamy się w niej w tytułowego Samuela, który aby uniknąć wiecznego potępienia musi przetrwać dobę, wykonując wszystkie czynności manualnie. Aby przypisać produkcję do swojej biblioteki należy wejść w link zamieszczony poniżej, zalogować się na swoje konto w serwisie i wcisnąć przycisk „get the game”. Po sfinalizowaniu transakcji (i zasubskrybowaniu newslettera, jeśli wcześniej tego nie zrobiliśmy), otrzymany kod do aktywacji produktu na Steamie. Promocja jest ograniczona czasowo i zakończy się 19 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.