Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 kwietnia 2020, 17:10

Just Cause 4 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś w Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo dwie gry - Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia. Produkcje pozostaną dostępne bezpłatnie na tej platformie do 23 kwietnia.

[Aktualizacja] Just Cause 4 i Wheels of Aurelia można już zdobyć za darmo w Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie For the King, czyli turowe RPG od studia IronOak Games.

Dziś o godzinie 17:00 nastąpi kolejna zmiana w darmowej ofercie platformy Epic Games Store. Dwie przygodówki - Sherlocka Holmesa: Zbrodnię i karę oraz Close to the Sun (które wciąż jeszcze można bezpłatnie dodawać do swojej kolekcji) – zastąpią Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia.

Just Cause 4 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Cykl Just Cause jest znany z szalonej akcji.

Just Cause 4 to najnowsza, dość świeża odsłona popularnego szalonego cyklu gier akcji z otwartym światem, za którym stoi studio Avalanche. Tytuł został nieźle przyjęty przez media branżowe, choć bez większych fajerwerków.

  1. Just Cause 4 na platformie Epic Games Store

Z kolei Wheels of Aurelia to niezależna przygodówka od ekipy z Santa Ragione, kładąca bardzo duży nacisk na opowiadanie nieliniowej historii, która determinowana jest przez gracza. Podobnie jak Just Cause 4, tytuł został nieźle oceniony przez media branżowe, choć nie rozpływały się one w zachwytach.

  1. Wheels of Aurelia na platformie Epic Games Store

Obie te produkcje będą dostępne za darmo na platformie Epic Games Strore do 23 kwietnia. Jak na razie nie wiemy, jakie pozycje je zastąpią. Gdy tylko pojawi się taka informacja, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.