Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 kwietnia 2020, 17:08

autor: Bebop

Close to the Sun i Sherlock Holmes za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś zmianie uległa promocja na darmowe pozycje w Epic Games Store. Produkcje zaprezentowane w zeszłym tygodniu zostały zastąpione przez gry Close to the Sun i Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara.

Aktualizacja:

Produkcję można już dodać do biblioteki. Niespodziewanie w sklepie za darmo pojawiła się też gra Close to the Sun. Od 16 kwietnia bezpłatnie będzie można pobrać Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia.

Close to the Sun i Sherlock Holmes za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
W grze znaczenie ma głos każdego ze świadków.

O godzinie 17:00 przebudzić mogą się wszyscy entuzjaści gier przygodowych, kryminałów i postaci legendarnego detektywa. W Epic Games Store bezpłatnie udostępniona zostanie produkcja Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Użytkownicy sklepu będą mieli siedem dni na dodanie pozycji do swojej biblioteki.

W tej odsłonie przygód brytyjskiego detektywa na rozwiązanie czeka aż sześć spraw, wśród których znajduje się m.in. morderstwo oraz kradzież. Poza klasycznymi łamigłówkami, w dziele studia Frogwares można również natrafić na dylematy moralne. Dzięki nim fabuła każdego ze śledztw przyjmuje inny obrót zależnie od podjętych decyzji.

Tymczasem nadal aktywna jest poprzednia promocja, w ramach której można podpiąć do konta gry Hob oraz Gone Home. Dotyczy to również udostępnionej wcześniej produkcji Drawful 2.

  1. Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara w Epic Games Store

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.