Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2020, 16:12

autor: "Vergil"

Nowy trailer SnowRunnera parodiuje Death Stranding

Firma Focus Home Interactive opublikowała nowy zwiastun gry SnowRunner, który stanowi parodię trailerów Death Stranding od Hideo Kojimy. Kierowcy ciężarówek zostali w nim przedstawieni niemal jako nieustraszeni zbawiciele, których Ameryka potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek.

Nowy trailer SnowRunnera parodiuje Death Stranding - ilustracja #1
Kierowco, Ameryka cię potrzebuje!

Na niespełna dwa tygodnie przed premierą SnowRunnera, czyli kontynuacji symulatora pojazdów terenowych zatytułowanego Spintires: MudRunner, firma Focus Home Interactive opublikowała jego nowy zwiastun, który stanowi parodię trailerów gry Death Stranding.

Znalazły się w nim krótkie ujęcia prezentujące świat w potrzebie, chwytający za serce i klimatyczny utwór przygrywający w tle, malownicze krajobrazy i sceny ukazujące trudy, z którymi będziemy zmagać się podczas transportu ładunków po rozległym otwartym świecie czy wreszcie slogany o zjednoczeniu i połączeniu. Całość wieńczy pokaz obsady, w której znajdziemy takie gwiazdy jak Chevrolet, Caterpillar, Freightliner oraz Navistar International. Ba, jest nawet anomalia w postaci odwróconej tęczy, w której kierunku odjeżdżają trzy ciężarówki.

SnowRunner zmierza na komputery osobiste (Epic Games Store), PlayStation 4 oraz Xboksa One, a zadebiutuje 28 kwietnia. Nad Wisłą gra otrzyma kinową lokalizację.

  1. Oficjalna strona internetowa gry SnowRunner