Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 kwietnia 2020, 15:27

Mark Ruffalo chce spotkania Hulka z Wolverine'em

Mark Ruffalo – aktor wcielający się w postać Bruce’a Bannera / Hulka w kinowym uniwersum Marvela – jest zainteresowany filmem, w którym jego bohater miałby okazję spotkać się z Wolverine’em znanym z cyklu X-Men.

Mark Ruffalo chce spotkania Hulka z Wolverineem - ilustracja #1
Hulk spotka się z Wolverine’em?

W SKRÓCIE:

  1. Mark Ruffalo chciałby zagrać w filmie, w którym Hulk wystąpiłby u boku Wolverine’a;
  2. aktor uważa, że produkcja mogłaby pokazać przygodę, którą Bruce Banner przeżył pomiędzy dotychczasowymi filmami;
  3. póki co taki film nie jest planowany, ale Hulk może pojawić się w serialu She-Hulk na Disney+.

Serwis Variety donosi, że Mark Ruffalo – aktor, który wcielił się w Hulka / Bruce’a Bannera w filmach osadzonych w Marvel Cinematic Universe – chciałby zagrać w produkcji, w której jego postać wystąpiłaby u boku innego popularnego bohatera Domu Pomysłów: Wolverine’a / Logana. Co więcej, wspomniany artysta ma nawet konkrety pomysł na taki obraz.

Jest pewien pomysł, który moim zdaniem może być naprawdę ciekawy. W gruncie rzeczy nigdy nie przyglądaliśmy się jego (Bruce'a Bannera - przyp. red.) życiu. On zawsze jest trochę z boku. Jest jak Rosencrantz i Guildenstern Avengersów. Wypełnienie tych wszystkich luk pomiędzy filmami, pokazanie co się z nim wtedy działo, byłoby interesujące – powiedział Mark Ruffalo.

Przypominamy, że w zeszłym roku Disney przejął wytwórnię 21st Century Fox i tym samym przejął prawa do bohaterów znanych z komiksów z serii X-Men. Warto też odnotować, że Wolverine – będący jedną z najpopularniejszych postaci utożsamianych z tym cyklem komiksowym – zadebiutował właśnie w zeszytach poświęconych Hulkowi. Później obydwaj protagoniści często spotykali się w różnorakich okolicznościach. Wprowadzenie go do MCU w sposób sugerowany przez Marka Ruffalo byłoby więc ukłonem w stronę najwierniejszych fanów.

Póki co bardziej prawdopodobne od kolejnego filmu o Hulku wydaje się pojawienie tej postaci w powstającym serialu She-Hulk na Disney+.

Były pewne rozmowy o tym, żeby Banner / Hulk pojawił się w serialu Disney Plus She-Hulk. Jeśli wymyślimy coś dobrego, to byłoby to naprawdę interesujące. W tej chwili mamy tylko to. To jedyny rozpatrywany pomysł - stwierdził aktor.

Ostatnim – jak dotychczas – filmem, w którym mieliśmy okazję zobaczyć Marka Ruffalo w roli Bruce’a Bannera było Avengers: Koniec gry, w którym postać ta odniosła poważne rany.

  1. MCU – strona oficjalna
  2. Recenzja filmu Avengers: Endgame – wielkie pożegnanie