Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 18 września 2020, 11:49

autor: Karol Laska

Będzie miażdżone - wiemy, kto zagra She-Hulk w serialu Marvela

Tatiana Maslany dołącza do rodziny Marvel Cinematic Universe. Utalentowana aktorka wcieli się w superbohaterkę o ksywie She-Hulk, odgrywając tym samym główną rolę w jednym z nadchodzących seriali Disneya.

Będzie miażdżone - wiemy, kto zagra She-Hulk w serialu Marvela - ilustracja #1
Nawet Spidey ma słabość do tej pani.

She-Hulk to postać autorstwa Stana Lee i podobnie jak jej męski odpowiednik ma wielką słabość do niszczenia wszystkiego dookoła. Jeszcze w sierpniu 2019 roku Kevin Feige zapowiedział, że dołączy ona do Marvel Cinematic Universe i dostanie swój solowy serial na platformie Disney+ (podobnie jak Loki, Moon Knight, Vision ze Scarlett Witch oraz Zimowy Żołnierz z Falconem). Wiemy już, jaka aktorka wcieli się we wspomnianą bohaterkę – będzie to Tatiana Maslany (via Deadline).

Jest to nazwisko znane głównie z produkcji telewizyjnych, co nie znaczy, że nie warto go zapamiętać. Artystka udowodniła swój wielki talent w uznanym kanadyjskim serialu pod tytułem Orphan Black. Zagrała tam wiele kobiet o różnych osobowościach, a wielkość tych ról można chyba tylko porównać do tego, co zrobił James McAvoy w filmie Split. Najnowsze dzieło, w jakim zagrała, to ośmioodcinkowy dramat kryminalny Perry Mason, opowiadający o Los Angeles w czasach Wielkiego Kryzysu.

Będzie miażdżone - wiemy, kto zagra She-Hulk w serialu Marvela - ilustracja #2
Za role w Orphan Black należy się Tatianie dozgonny szacunek.

O She-Hulk zdążył wspomnieć już sam… Hulk. Mark Ruffalo oficjalnie przywitał Tatianę Maslany w rodzinie MCU (za pośrednictwem Twittera) i kto wie, czy nie zobaczymy go w rzeczonym serialu (chociażby w charakterze gościnnym). Jego występ to jak na razie kwestia czysto życzeniowa, bowiem obsada produkcji nie jest jeszcze szerzej znana.

Wiemy przynajmniej, kto przygotuje dla nas ten nowy superbohaterski twór. Będą to panie, które maczały palce przy popularnych serialach komediowych. Jessica Gao, znana między innymi ze swojego scenariusza do Doliny Krzemowej, zajmie pozycję showrunnerki, a większość odcinków wyreżyseruje Kat Coiro, odpowiedzialna za Brooklyn 9-9 czy Shameless – Niepokorni. She-Hulk obejrzymy w 2022 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.