Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 18 września 2020, 12:25

autor: Karol Laska

Rosyjscy rewolwerowcy i Borys Szyc jako kobieta w polskim westernie

Polski western – brzmi to dosyć dziwnie, prawda? Wygląda równie szalenie. Zwiastun Magnezji, czyli nowego filmu Macieja Bochniaka, to prawdziwa jazda bez trzymanki i obietnica czegoś świeżego w rodzimym kinie.

Rosyjscy rewolwerowcy i Borys Szyc jako kobieta w polskim westernie - ilustracja #1
A w jednej z ról głównych… przepiękny Borys Szyc!

Maciej Bochniak to człowiek, który udowodnił już swoją wartość na polskim podwórku kinowym. Jego film pod tytułem Disco Polo to prawdziwy oryginał, jak i jedno z największych osiągnięć XXI wieku pod kątem audiowizualnym (biorąc pod uwagę, oczywiście, dokonania lokalnych twórców). Reżyser powraca z nowym dziełem, ale tym razem bierze się za niespotykany u nas gatunek westernu. Poniżej znajdziecie krótki trailer:

Borys Szyc w kobiecym wdzianku, rewolwery i konie przy sowieckiej granicy, sporo przerysowanych gagów – trochę to wszystko przypomina znane nam polskie komedie, ale wzbogacone o postmodernistycznego ducha Quentina Tarantino. A o czym to faktycznie będzie? I czy w ogóle się uda? Przekonamy się już „wkrótce”, bo data premiery nie jest jeszcze znana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.