Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2021, 16:50

autor: AlexB

The Medium - Tomasz Bagiński straszy aktorskim zwiastunem

Otrzymaliśmy kolejny zwiastun The Medium, czyli nadchodzącego survival horroru od polskiego studia Bloober Team. Jest on o tyle wyjątkowy, że występują w nim prawdziwi aktorzy. Scenariusz do tego trailera napisał Tomasz Bagiński.

Polskie The Medium od odpowiedzialnego między innymi za niedawne Blair Witch oraz obie części Layers of Fear studia Bloober Team otrzymało już kilka zwiastunów. Jednak najnowszy, który dziś pojawił się w sieci, nieco różni się od poprzednich. Wszystko dlatego, że występują w nim prawdziwi aktorzy, a nie ich cyfrowe wersje. Zapraszamy do seansu:

Powyższy klip wyreżyserował Paweł Maślona. Natomiast za scenariusz i produkcję odpowiedzialny był sam Tomasz Bagiński, czyli twórca nominowanej do Oscara Katedry, obecnie znany przede wszystkim ze swojej pracy przy serialu Wiedźmin od platformy Netflix. Efekty specjalne widoczne na trailerze stworzyła firma Platige Image.

Premiera The Medium jest wyznaczona na 28 stycznia 2021 roku. Tytuł będzie dostępny na PC oraz Xboksie Series X/S w polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona studia Bloober Team
  2. Widzieliśmy grę The Medium - „Silent Hill z Krakowa” intryguje