Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fall Guys: Ultimate Knockout

Doom zawita w Fall Guys: Ultimate Knockout jeszcze w styczniu

LuthFuin, 8 stycznia 2021, 12:44

Mediatonic odpowiedzialne za Fall Guys: Ultimate Knockout nie przestaje zaskakiwać nową zawartością. W grudniu rozpoczął się trzeci sezon rozbudowujący grę o zupełnie nowe wyzwania i stroje, a już 12 stycznia będzie można ubrać naszą postać w… kostiumy inspirowane dynamiczną strzelaniną - Doom.

Podsumowanie The Game Awards 2020 - wszystkie zwiastuny i zapowiedzi

Adrian Werner, 11 grudnia 2020, 12:01

Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie gali The Game Awards, zbierające w jednym miejscu wszystkie najważniejsze materiały pokazane podczas tej imprezy.

Fall Guys - sprzedaż na Steamie przekroczyła już 11 mln

Adrian Werner, 2 grudnia 2020, 09:32

Studio Mediatonic na powody do zadowolenia. Zespół pochwalił się, że na samym Steamie sprzedano już ponad 11 mln egzemplarzy gry Fall Guys: Ultimate Knockout.

Zima zawita do Fall Guys, 3. sezon to Winter Knockout

Adrian Werner, 26 listopada 2020, 09:23

Zespół Mediatonic zapowiedział, że kolejny sezon Fall Guys: Ultimate Knockout nazwany zostanie Winter Knockout. Zgodnie z tytułem, tym razem otrzymamy kostiumy i mapy związane z zimą.

Fall Guys podbiło Steama - sprzedano ponad 10 mln kopii

Entelarmer, 14 listopada 2020, 10:25

We wrześniu Fall Guys odnotowało fenomenalny sukces. Do końca trzeciego kwartału gra studia Mediatonic sprzedała się na Steamie w 10 mln sztuk, tym samym poprawiając swój znakomity wynik z sierpnia.

Aktualizacja Fall Guys wprowadzi nowy poziom

Entelarmer, 10 listopada 2020, 09:46

Studio Mediatonic szykuje kolejną aktualizację Fall Guys. Gra wkrótce otrzyma nowy poziom z wielkimi wiatrakami oraz garść zmian i poprawek.

Powrót graczy do Fall Guys, ruszył 2. sezon

Aquma, 9 października 2020, 08:27

Deweloperzy ze studia Mediatonic udostępnili najnowszą aktualizację gry Fall Guys: Ultimate Knockout, wraz z którą w produkcji rozpoczął się drugi sezon.

Fall Guys - ogłoszono datę rozpoczęcia 2 sezonu

washi, 2 października 2020, 20:14

Firma Mediatonic zdradziła oficjalną datę rozpoczęcia 2 sezonu Fall Guys, który niesie ze sobą mnóstwo nowości.

Sukces bywa ulotny, Among Us przyćmiło Fall Guys

Entelarmer, 1 października 2020, 09:19

Fall Guys było najpopularniejszą grą sierpnia, ale we wrześniu musiało pokłonić się przed Among Us. Dzieło studia Innersloth z łatwością pobiło rekordy produkcji zespołu Mediatonic, która wyraźnie straciła na popularności w ostatnich tygodniach.

Fall Guys i Risk of Rain 2 zdominowały Steam w sierpniu

Adrian Werner, 25 września 2020, 12:10

Sierpień na Steamie upłynął pod znakiem premiery Fall Guys. Ponadto przebojowe Risk of Rain 2 oraz Factorio opuściły wczesny dostęp.

Fall Guys to największy cyfrowy debiut na PC od czasu Overwatch

Entelarmer, 23 września 2020, 20:36

Grupa analityczna SuperData podsumowała światową dystrybucję cyfrową w sierpniu. Rynek ma za sobą bardzo udany miesiąc, ale największym zwycięzcą było debiutujące Fall Guys, które zdeklasowało konkurencję na PC.

Wyspy cheaterów w Fall Guys - historia walki z oszustami

Adrian Werner, 15 września 2020, 09:40

Twórcy Fall Guys zdradzili, że przez pewien czas w sekrecie zsyłali oszukujących graczy na wyspy cheaterów, gdzie oszuści męczyli się w towarzystwie sobie podobnych użytkowników, zamiast zatruwać życie reszcie społeczności.

Sukces niepełnosprawnego gracza, wygrał w Fall Guys z pomocą czapki

Entelarmer, 11 września 2020, 14:52

Steven Spohn z fundacji AbleGamer pochwalił się zwycięstwem w Fall Guys. Dokonał tego, korzystając z nietypowego kontrolera w formie czapki.

Plaga cheaterów w Fall Guys, twórcy zapowiadają walkę

Aquma, 7 września 2020, 08:22

Deweloperzy ze studia Mediatonic poinformowali, że Fall Guys doczeka się w tym tygodniu poprawek systemu antycheaterskiego. Deweloperzy planują też kolejne kroki mające na celu ochronę uczciwych graczy przed oszustami.

Fall Guys w klimacie średniowiecza. 2. sezon to nowe mapy i skórki

Karol Laska , 27 sierpnia 2020, 21:40

Do wieloosobowej gry zręcznościowej pod tytułem Fall Guys: Ultimate Knockout zmierza duża aktualizacja inaugurująca drugi sezon zmagań kolorowych „fasolek”. Dodane zostaną nowe tryby oraz przedmioty kosmetyczne.

Fall Guys bije historyczny rekord PS Plus. Na Steamie pękło 7 mln

Entelarmer, 26 sierpnia 2020, 18:49

Fall Guys kontynuuje podbój platform dystrybucji cyfrowej. Jak podaje firma Devolver Digital, gra jest już najczęściej pobieraną produkcją w historii usługi PS Plus. Tytuł radzi sobie znakomicie również na Steamie.

Oszuści i wredni gracze utrudniają zabawę w Fall Guys

Froozyy, 24 sierpnia 2020, 15:11

Zabawa w Fall Guys nie zawsze należy do przyjemnych. Niedzielni gracze często muszą radzić sobie z oszustami czy też zwykłymi osobami, które utrudniają każdemu rozgrywkę. Do tego dochodzą również problemy z serwerami; głównie u użytkowników konsol PS4.

Drugi sezon Fall Guys zostanie ogłoszony na gamescom 2020

Frozen, 22 sierpnia 2020, 11:29

Geoff Keighley ujawnił na Twitterze, że podczas Opening Night Live, czyli transmisji otwierającej wirtualne targi gamescom 2020, poznamy pierwsze szczegóły na temat drugiego sezonu gry Fall Guys: Ultimate Knockout.

Słynny pechowiec w końcu wygrał w Fall Guys - Ninja i Twitch gratulują

Dameredet, 21 sierpnia 2020, 09:55

Gracz, który nie mógł wygrać, w końcu zdobył koronę. Gratulowali mu znani streamerzy, w tym Ninja. Natomiast Twitch dostrzegł sukces Fall Guys.

Streamer nie umie wygrać w Fall Guys i dzięki temu zyskuje popularność [aktualizacja]

Froozyy, 19 sierpnia 2020, 13:26

Streamer TimTheTatman nie wygrał jeszcze żadnej gry w Fall Guys: UItimate Knockout, co sprawia, że na jego transmisjach na żywo na platformie Twitch pojawia się coraz więcej widzów. Kilka dni temu doszło również do sytuacji, w której pewien gracz pomógł nieaktywnemu przeciwnikowi awansować do kolejnej rundy.

Setki tysięcy dolarów za skórkę w Fall Guys. Firmy płacą na szczytny cel

Dameredet, 18 sierpnia 2020, 11:37

Twórcy Fall Guys postanowili skorzystać z popularności swojej produkcji i zorganizowali charytatywną licytację. Zwycięzca otrzyma w grze własną skórkę.

Twórcy Fall Guys ostrzegają przed oszukaną wersją mobilną gry

aadamus, 17 sierpnia 2020, 17:41

Fall Guys: Ultimate Knockout okazało się komercyjnym sukcesem. W związku z popularnością gry pojawiły się materiały, na których ludzie rzekomo gają w tytuł na urządzeniach mobilnych. Twórcy zdecydowali się przestrzec przed tego typu oszustwami i podkreślić, że produkcja trafiła tylko na PC i PS4.

Oszust nie potrafi wygrać w Fall Guys nawet za pomocą cheatów

Froozyy, 12 sierpnia 2020, 15:45

Popularność Fall Guys: Ultimate Knockout sprawiła, że produkcją zainteresowali się już cheaterzy. Szybko wyszło jednak na jaw, że oszuści nie radzą sobie podczas rozgrywki nawet z włączonymi ułatwieniami, czego przykładem jest sytuacja, na którą natknął się pewien streamer.

Dwa miliony Fall Guys w rękach graczy na PC. Twórcy dzielą się statystykami

Froozyy, 10 sierpnia 2020, 16:27

Wydawca gry Fall Guys: Ultimate Knockout za pośrednictwem Twittera pochwalił się wynikami produkcji po pierwszym tygodniu od premiery gry.

Cyberpunk 2077 i Fall Guys - pomysł współpracy i 2 tysiące retweetów

Dameredet, 6 sierpnia 2020, 13:32

Dziś rano na Twitterze oficjalne konto Fall Guys zapytało, ile retweeetów potrzebuje deweloper, żeby twórcy Cyberpunka 2077 zechcieli podjąć z nim współpracę. Niestety (?) otrzymał ich zbyt dużo….