Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2020, 19:06

Fall Guys bije historyczny rekord PS Plus. Na Steamie pękło 7 mln

Fall Guys kontynuuje podbój platform dystrybucji cyfrowej. Jak podaje firma Devolver Digital, gra jest już najczęściej pobieraną produkcją w historii usługi PS Plus. Tytuł radzi sobie znakomicie również na Steamie.

Fall Guys bije historyczny rekord PS Plus. Na Steamie pękło 7 mln - ilustracja #1
Na Fall Guys rzuciły się istne tłumy graczy.

Fall Guys mogło się ukazać dopiero na początku sierpnia, ale to bez wątpienia mocny kandydat do tytułu największego fenomenu tego lata. Jeśli ktoś miał wątpliwości co do popularności produkcji studia Mediatonic, to te powinny się teraz ostatecznie rozwiać. Na twitterowym koncie marki PlayStation poinformowano, że Fall Guys to najczęściej pobierana produkcja wszech czasów w usłudze PlayStation Plus. Informację potwierdził wydawca gry, czyli firma Devolver Digital, która nie omieszkała wspomnieć o innym sukcesie produkcji. Jak podano na Twitterze, gracze zakupili dzieło zespołu Mediatonic na Steamie ponad 7 milionów razy.

Wiadomość z pewnością nie zaskoczy nikogo, kto choćby rzucił okiem na YouTube, Twitcha lub inne media społecznościowe w ostatnich tygodniach. Dość wspomnieć, że w chwili pisania tego tekstu tytuł jest jedną z najczęściej oglądanych gier na platformie Amazonu z ponad setką tysięcy widzów. Nawet jeśli sukces Fall Guys nie przetrwa próby czasu, to i tak twórcy stanowczo nie mogą narzekać na wynik swojego ostatniego projektu. Gdyby jeszcze pozwolili dołączyć do zabawy posiadaczom Xboksa One oraz Nintendo Switcha…