Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2020, 10:20

autor: Entelarmer

Aktualizacja Fall Guys wprowadzi nowy poziom

Studio Mediatonic szykuje kolejną aktualizację Fall Guys. Gra wkrótce otrzyma nowy poziom z wielkimi wiatrakami oraz garść zmian i poprawek.

Fall Guys wyraźnie straciło na popularności po fenomenalnym debiucie w sierpniu, zmuszone ustąpić miejsca Among Us. Niemniej, jak na skromną niezależną produkcję, dzieło studia Mediatonic wciąż radzi sobie nieźle. Po części to zasługa drugiego sezonu, który dodał do gry garść atrakcji. Na następne nie będziemy musieli długo czekać. Twórcy zapowiedzieli rychły debiut aktualizacji Fall Guys, mającej wprowadzić nowy poziom – Big Fans. To kolejna wariacja na temat wyścigu, przy czym – zgodnie z nazwą – sporą część trasy stanowią wolno obracające się wiatraki.

Prócz tego Mediatonic wprowadzi parę modyfikacji, wliczając w to możliwość zmiany regionu i języka oraz nowy system pseudonimów (aczkolwiek tylko na PC). Do tego dojdą rozmaite poprawki, np. zniknie błąd powodujący przewracanie się postaci graczy na płaskich powierzchniach. To wszystko otrzymamy wraz z premierą aktualizacji, która pojawi się jeszcze w tym tygodniu. O trzecim sezonie póki co cicho sza.