Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2021, 09:24

Fall Guys zabierze nas w kolejnym sezonie do roku 4041

Ujawniono, że czwarty sezon gry Fall Guys nosi podtytuł 4041 i zabierze nas do retrofuturystycznej wersji odległej przyszłości.

Studio Mediatonic wypuściło teaser czwartego sezonu Fall Guys: Ultimate Knockout, czyli popularnej wieloosobowej zręcznościówki, która okazała się jednym z najbardziej zaskakujących przebojów ubiegłego roku.

Udostępnione informacje na temat nowego sezonu są bardzo skromne. Wiemy, że zatytułowany został Fall Guys 4041 i postawi na klimaty science fiction. Sądząc po teaserze, będzie to jednak przyszłość w wersji retro-futurystycznej. Możemy spodziewać się dodatkowych map, kostiumów oraz opcji. Na razie nie ujawniono planowanej daty premiery.

Warto dodać, że to nie jedyna nowa atrakcja, na którą mogą liczyć fani Fall Guys: Ultimate Knockout. Dzisiaj do gry trafią kostiumy wzorowane na tytułowym bohaterze Cuphead, czyli wyśmienitej platformówki zespołu StudioMDHR z 2017 roku. Z kolei w sobotę otrzymamy skórki bazujące na Mugmanie, czyli innej postaci z tej samej gry.

Przypomnijmy, że Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutowało w sierpniu ubiegłego roku na PC i PlayStation 4. Gra okazała się wielkim przebojem – tylko na Steamie sprzedano ponad 11 mln egzemplarzy. Na PS4 produkcję początkowo można było otrzymać w ramach abonamentu PS Plus i projekt szybko stał się najczęściej pobieraną produkcją w historii tej usługi.

2021 zapowiada się na kolejny owocny rok dla Fall Guys: Ultimate Knockout. Poza rozwojem gry za pomocą nowych sezonów autorzy planują również przeniesienie produkcji na konsole Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

  1. Czas małych gier – hity 2020 roku, które stworzyły małe studia
  2. Fall Guys – poradnik
  3. Fall Guys: Ultimate Knockout – strona oficjalna