Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2020, 16:14

autor: Froozyy

Oszust nie potrafi wygrać w Fall Guys nawet za pomocą cheatów

Popularność Fall Guys: Ultimate Knockout sprawiła, że produkcją zainteresowali się już cheaterzy. Szybko wyszło jednak na jaw, że oszuści nie radzą sobie podczas rozgrywki nawet z włączonymi ułatwieniami, czego przykładem jest sytuacja, na którą natknął się pewien streamer.

Oszust nie potrafi wygrać w Fall Guys nawet za pomocą cheatów - ilustracja #1
Gracie w Fall Guys?

Nieco ponad tydzień temu zadebiutowało Fall Guys: Ultimate Knockout, czyli dość nietypowy battle royale, w którym gracze wcielają się w nieporadne postacie-żelki i walczą na rozmaitych planszach o pozostanie w zabawnym teleturnieju. Nie trzeba było długo czekać, aby popularność tejże gry zwabiła do niej masę cheaterów, których najwyraźniej jedynym celem jest psucie zabawy innym. Nie martwcie się jednak. Jeśli podobnie jak ja nie możecie znieść oszustów w grach sieciowych, to sytuacja, o której zaraz się dowiecie, najpewniej poprawi Wam humor.

Cheaty w Fall Guys najczęściej sprowadzają się do zwiększenia prędkości poruszania się naszej postaci czy też wysokości jej skoku. Streamer Cizzorz podczas jednej ze swoich rozgrywek natrafił na oszusta, który w finałowej rundzie, korzystając z jakiegoś rodzaju speed hacka, pognał prosto na koniec planszy. Okazało się jednak, że uruchomione cheaty wcale nie zapewniły mu wygranej, a gracz ewidentnie nie radził sobie ze złapaniem korony, która dawała zwycięstwo. Mimo tego, że był na mecie znacznie wcześniej niż pozostali, to i tak musiał pogodzić się z porażką. Zobaczcie to zresztą sami.

Fall Guys może obecnie pochwalić się ogromną popularnością, z którą nie radziły sobie serwery w dniu premiery. Niedawno dowiedzieliśmy się, że produkcja ta sprzedała się w nakładzie 2 mln egzemplarzy na platformie Steam, a na Twitchu oglądano ją przez 23 mln godzin. Tytuł jest również dostępny za darmo w ramach sierpniowej oferty PS Plus. Ta pozornie nieskomplikowana gra szybko zdobyła serca fanów, a jej premierowy sukces można nawet porównywać do Rocket League - to unikalny pomysł na rozgrywkę zainteresował wiele osób. Przed twórcami teraz trudne zadanie, bowiem utrzymanie takiej popularności będzie wymagało od nich m.in. wprowadzania wielu ciekawych aktualizacji.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout