Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 lipca 2020, 19:03

autor: aadamus

PS Plus na sierpień: CoD: Modern Warfare 2 Remastered i Fall Guys Ultimate Knockout

Poznaliśmy zawartość kolejnego wydania PS Plus. W sierpniu do subskrybentów usługi powędrują dwa tytuły – Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i Fall Guys: Ultimate Knockout.

PS Plus na sierpień: CoD: Modern Warfare 2 Remastered i Fall Guys Ultimate Knockout - ilustracja #1
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Ogłoszono tytuły, które w sierpniu trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. W tym miesiącu tradycyjnie będą to dwie produkcje. Pierwszą z nich jest odświeżona wersja wydanej w 2009 roku strzelaniny – Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Drugą stanowi natomiast Fall Guys: Ultimate Knockout, czyli nastawiona na rozgrywkę wieloosobową gra zręcznościowa.

Sierpniowa oferta PS Plus

  1. Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered (od 28 lipca)
  2. Fall Guys: Ultimate Knockout (od 4 sierpnia)

Gry wycofane w sierpniu z PS Plus

  1. NBA 2K20
  2. Rise of the Tomb Raider
  3. Erica

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.