Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2022, 21:08

Jeden z największych hitów 2020 roku, Fall Guys, stanie się darmowy

Fall Guys zmienia model dystrybucji. Od 21 czerwca gra będzie dostępna za darmo. Jednocześnie poinformowano, że tego dnia trafi ona na Xboksa One, Xboksa Series X|S, PS5, Nintendo Switch i Epic Games Store, a zarazem zniknie ze Steama.

Fall Guys było jedną z największych premier 2020 roku – produkcja na samym Steamie sprzedała się w 11 milionach sztuk w ciągu raptem kilku miesięcy od debiutu. W najnowszym komunikacie twórcy poinformowali, że tytuł zmienia model dystrybucji. Od 21 czerwca będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy.

Jednocześnie ogłoszono, że tego samego Fall Guys trafi na konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PS5 i Nintendo Switch. Co równie ważne, tytuł zmienia platformę dystrybucji na PC. 21 czerwca gra zniknie ze Steama i od tego momentu będzie dostępna tylko w Epic Games Store (przynajmniej dla nowych graczy). Nie jest to specjalnie szokujące, zważywszy na fakt, że twórcy Fall Guys zostali wykupieni przez Epic Games.

Mimo to osoby, które zakupiły grę na Steamie, będą ciągle dostawać aktualizacje z nową zawartością. Dodatkowo otrzymają one tzw. Legacy Pack, w skład którego wchodzą przedmioty kosmetyczne oraz Season Pass z sezonu 1. Aby go odebrać, należy uruchomić tytuł przed 21 czerwca.

Ponadto poinformowano, że Fall Guys czeka wiele nowości. W grze pojawią się świeże mapy oraz mechaniki rozgrywki, a także funkcje cross-play. Szczegóły związane z tymi atrakcjami zostaną ujawnione bliżej 21 czerwca.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fall Guys: Ultimate Knockout
  2. Fall Guys – poradnik do gry
  3. 10 indyków, które sprzedały się lepiej niż wysokobudżetowe hity