Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 21:40

autor: Karol Laska

Fall Guys w klimacie średniowiecza. 2. sezon to nowe mapy i skórki

Do wieloosobowej gry zręcznościowej pod tytułem Fall Guys: Ultimate Knockout zmierza duża aktualizacja inaugurująca drugi sezon zmagań kolorowych „fasolek”. Dodane zostaną nowe tryby oraz przedmioty kosmetyczne.

Fall Guys w klimacie średniowiecza. 2. sezon to nowe mapy i skórki - ilustracja #1
Będą wiedźmy, ale zabraknie płonących stosów.

Studio Mediatonic z pewnością nie spodziewało się, że Fall Guys osiągnie tak spory sukces komercyjny i zyska tak wielu wiernych oraz aktywnych fanów. Twórcy nie zamierzają pozostawiać gry bez wsparcia i już szykują pierwszą poważną aktualizację, która oficjalnie otworzy drugi sezon gry. Wiąże się to między z innymi ze zmianą stylistyki – typowo kolorowy świat nabierze trochę średniowiecznych klimatów. Deweloperzy zamierzają dodać mnóstwo nowych skórek do postaci (pokroju czarownic, rycerzy oraz smoków) oraz co najmniej parę nowych map (część z nich będzie całkowicie nowymi trybami rozgrywki). Patch zostanie udostępniony w październiku na PC oraz PS4.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej