Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 21:39

Widowiskowy trailer Medal of Honor: Above and Beyond

Firmy EA oraz Respawn Entertainment zaprezentowały światu efektowny trailer Medal of Honor: Above and Beyond. Wygląda na to, że ta VR-owa odsłona cyklu będzie mieć wszystko, czego potrzebuje drugowojenna strzelanka... choć jej grafika może budzić pewne zastrzeżenia.

Gra Medal of Honor: Above and Beyond, czyli nowa odsłona kultowego cyklu, która powstaje z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej, doczekała się efektownego zwiastuna. Studio Respawn Entertainment przygotowuje strzelankę z krwi i kości, a w trakcie rozgrywki przyjdzie nam zarówno wyżyć się na froncie, jak i działać na tyłach wroga (i to dosłownie, bo najwyraźniej często będziemy przekradać się za plecami adwersarzy).

Choć powyższemu trailerowi nie można odmówić widowiskowości, uczciwie trzeba przyznać, że pod względem grafiki omawiany tytuł odstaje od tuzów gatunku. Medal of Honor: Above and Beyond zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Widowiskowy trailer Medal of Honor: Above and Beyond - ilustracja #1
Grafika może być najsłabszym elementem Medal of Honor: Above and Beyond.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Medal of Honor: Above and Beyond

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej