Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2021, 11:38

Fall Guys otrzyma mapę sci-fi w czwartym sezonie

Poznaliśmy dziś więcej szczegółów odnośnie czwartego sezonu w Fall Guys. Tym razem klimat rozgrywki będzie utrzymany w tonie science fiction. Deweloperzy przedstawili również teaser i ujawnili nazwę nowej mapy.

W SKRÓCIE:
  • Studio Mediatonic opublikowało zwiastun czwartego sezonu Fall Guys.
  • Nowe mapy, w tym Skyline Stumble, będą utrzymane w stylistyce sci-fi.
  • Poznaliśmy także niektóre z nowych kostiumów.

Studio Mediatonic podzieliło się kolejną garścią informacji na temat nadchodzącego, czwartego sezonu w Fall Guys: Ultimate Knockout. Tym razem popularna zręcznościówka battle royale ma zabrać nas w świat sci-fi. Kilka tygodni temu Mediatonic wypuściło w świat teaser nowego sezonu, z którego mogliśmy się dowiedzieć, że Fall Guys przeniesie graczy do 4041 roku. Wraz z dzisiejszym zwiastunem dostajemy nieco więcej informacji.

Nowa mapa (jedna z siedmiu) nazywa się Skyline Stumble. Sześćdziesięciu graczy będzie mierzyć się z nowymi pułapkami, skrojonymi pod futurystyczną myśl przewodnią. Czekają na nich m.in. strefy obniżonej grawitacji (Low Gravity Zones), pola siłowe (Forcefields), czy ogromne pinballowe flippery (Flippity Bippities), które będą wybijać zawodników w powietrze.

Na Instagramie Fall Guys możemy zobaczyć także kostiumy, które pojawią się w nadchodzącym sezonie. Póki co wiemy o przebraniach rekina, dyskotekowej kuli, kosmitopodobnego stworzenia, a także stroju inspirowanego Facetami w czerni, z ciemnymi okularami, garniturem i zielonym obcym na głowie.

Czwarty sezon Fall Guys to wciąż sporo niewiadomych. Nie znamy jeszcze daty premiery (ta zostanie ujawniona 15 marca), a także zawartości pozostałych sześciu map. Amatorzy ścigania się na kolorowych planszach póki co cierpliwie czekają.